Ekran Görüntüleri

Açıklama

Topps® KICK® 2018: Football Card Trader 70’in üzerinde lisanslı kulüp ve 700 oyuncu ile Premier Lig, Bundesliga, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Major League Soccer’ın resmi dijital kart oyunu uygulamasıdır. 2018 KICK Sezonu için tüm dünya genelinden taraftarların arasına katılın!

Yeni Özellikler!
• BEST XI- KICK 18’de favori futbol yıldızlarınızı toplamanın yeni bir yolu olan KICK Best XI ile en sevdiğiniz futbol yıldızlarının kartlarını toplayın, takımınızı bir araya getirin ve oynayın. Bu yepyeni özellik topu sahada bir aşağı bir yukarı hareket ettirerek gol atmayı amaçlayan taktiklere odaklanan sıra tabanlı bir küçük oyundur.
• KOLEKSİYON AVI- KICK 18 ile koleksiyon formunu buluyor! Kariyer basamaklarını tırmanmak için favori oyuncularınızı kovalayın, bu süreçte yeni setlerin kilidini açın ve kademeli ödüller kazanın. Bu yeni toplama yöntemi hem yeni hem de kıdemli oyuncular için oldukça çekici ve fazlasıyla ödüllendirici bir deneyim sunuyor.
• GOLDEN GOAL- Golden Goal bedava jeton ve kart kazanmanızı sağlayan ya hep ya hiç tarzı bir kart çekme oyunudur. Daha büyük jeton ödüllerini ve koleksiyon kartlarını arayın.

Klasik Özellikler!
• SÜREKLİ YENİ KARTLARIN YAYINLANMASI: Her hafta kartın seri numarasını gösteren limitli kartlar dahil yeni seriler, sanat eserleri ve kart sürümleri yayınlanır.
• Her gün BEDAVA KART VE JETON kazanın!
• CANLI YARIŞMALAR: Süresi bir maçtan bir haftaya kadar değişebilen yarışmalarda ödülleri kazanmak için diğer oyuncularla rekabet edin. İyileştirilmiş ‘oyun akışı’ skor sistemimiz kullanıcıların devinimdeki değişiklikleri tahmin etmelerini, başlangıç IX aşamasında kart takas etmelerini ve her bir taç, pas, top çalma, şut ve golün heyecanını hissetmelerini sağlar.
• KART ALIŞVERİŞİ: Düşük seviyeli kartları kullanarak aynı oyuncunun yükseltilmiş versiyonunu alın!
• MAĞAZA TASARIMLARI eşsiz teklifler ve özel paketler sunar. 100’e yakın sanat tarzını ve tasarımını toplayın.
• Dünyanın en iyi futbol kartı koleksiyoncusu topluluğuna katılın! Fan Feed bünyesinde dünya genelinden OYUNCULARLA SOHBET EDİN ve takas teklifinde bulunun!
KICK 2018 dünyanın en iyi kart koleksiyoncusu topluluğuna sahiptir! Premier League, Bundesliga, UEFA Şampiyonlar ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Major League Soccer arasında büyük alım satımlar yapın.
Messi, Ronaldo, Pogba, Neymar, Wayne Rooney, Sergio Agüero, Thomas Muller ya da David Villa kartlarını toplayın!


DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
- Bizi Facebook’ta beğenin: facebook.com/Topps.Kick1
- Twitter’da @ToppsKICK üzerinden takip edin
- Instagram’da @ToppsDigitalOfficial üzerinden takip edin
- https://www.youtube.com/c/ToppsDigitalApps

Yenilikler

Sürüm 8.5.10

Bug Fixes

Oylar ve Yorumlar

Probably the best app!

Agentclaner007

I think this is the only app that i didnt get bored off and ive been playing for about 1 1/2 - 2 years now! I surely prefer the previous season rather than this! It just got a bit boring or more pay to win and the designs are not as perfect as last years! It isnt the topps i know :/

Fan name: lefterman

Exelent

Kirikmessi

Excelent game with great ideas for cards. I think the player has to continue getting weekly rewards until one day that he doesnt log in

LOVE THIS GAME

Giorkatsos 688532267

my username:PITSI2002

Bilgi

Satıcı
The Topps Company, Inc.
Boyut
324.5 MB
Kategori
Spor
Uyumluluk
iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
İngilizce
Yaş Sınırı
Aşağıdaki unsurları içerdiğinden 12+ yaş için uygundur:
Az derecede Kumar Simülasyonu
Telif Hakkı
© 2018, The Topps Company, Inc. and Topps Europe Holdings Limited
Fiyat
Ücretsiz
Uygulama İçi Satın Alımlar
  1. Managers Offer!! 4,49 €
  2. Banana Kick Offer!! 5,49 €
  3. Crowd Cheer Offer!! 10,99 €

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz