Ekran Görüntüleri

Açıklama

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı, Yürüyen Ölüler'in çizgi romanın yaratıcısı Robert Kingman'dan size hediye en iyi Yürüyen Ölüler Strateji oyunudur.

Kendi Yaşayanlar takımını kur, savaş stratejileri geliştir ve onları tehlikelerle dolu çetin bir hikayede savaşa götür. Düşmanın zayıf noktalarına stratejik saldırılarla ve güzergahına karar vermek için derin RPG ilerleyişiyle, yürüyenlere ve insanlara karşı ölüm kalım savaşına gir. Yürüyenleri kontrol altında tutmak için bir kent kur, ama dikkatli ol - dışarıda bekleyen tehlikeler gerçek ve ölüm kalım kararlarını vermek sana düşüyor.

Ödüllü Yürüyen Ölüler yazarı Jay Bonansinga’nın tamamen yeni bir öyküsünden uyarlanan bu oyunun karanlık estetiği, hayatta kalma stratejisini belirlerken alman gerekecek ödün vermez kararları yansıtır.

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı Özellikleri:

• TAKIMINI YÜKSELT – Yaşayan ayak takımını görevlendir, onları özelleştirerek savaş stratejilerini, beceri güçlerini ve cesaretlerini artır. RPG stratejisini kullanarak Yaşayanlarınızın aylak kestikçe daha çok güçlenmelerini sağla.

• KARARININ BİR ANLAMI VAR – Görevler sırasında oyunun kaderini değiştirecek ölüm-kalım kararlarını verirken savaş stratejisini kullan. Bu dinamik ve çekici strateji oyununda kendi hikayeni yaz.

• İKONİK KARAKTERLERİ GÖREVLENDİR - Michonne, Rick, Andrea ve Glenn dahil, Yürüyen Ölülerden hayatta kalan takımına al.

• EN İYİ ÜSSÜ KUR – Yaşayanlarını dışarıda bekleyen büyük tehlikelerden korumak için korunaklı bir şehir kur. Şehrini boş arazide genişletmek için Belediye Sarayını yükselt, Atölyede araçlar üret ve konutlar inşa ederek Yaşayanları koru.

• YÜRÜYENLERLE VE YAŞAYANLARLA SAVAŞ – Stratejik dövüş, Michonne'nin Katana'sı da dahil yakın dövüş ve ölümcül silahlarla saldırılar düzenle. Titiz savaş stratejisi ve kesin eylemlerle rakiplerini yok et.

• GÜÇLÜ VE ZAYIF YANLARINDAN YARARLAN – Güçlü manevralar için karaktere özgü güçlü ve zayıf yanlar ile savaş stratejileri kullan, ama kurnaz düşmanlara ve hain yürüyenlere dikkat et.

• İTTİFAK FRAKSİYONLARINA KATIL – Geride kalma! Savaş stratejisi oluşturmak, kaynak toplamak ve bu amansız Yürüyen Ölüler dünyasında hayatta kalmak için arkadaşlarınla ve ittifaklarla birleş.

• YENİ 3B HARİTADA KEŞİF YAP – Yürüyen Ölüler çizgi romanından önemli noktalar ve ikonik alanlarla, Doğu ABD'nin 3B haritasında keşif yap.

• ÜNLÜ WALKING DEAD YERLERİNİ YÖNET – İskenderiye, Woodbury, Tapınak dahil The Walking Dead evrenindeki ünlü yerlere hakim olmak için fraksiyonunla birlikte çarpış. Bölgeleri başarıyla ele geçirmek ve savunmak için Güçlendirici ve diğer hediyeleri kazan.

• STRATEJİK PVP SAVAŞLARINDA DÜŞMANA BASKIN YAP– Şehrinin öne geçmesi için ustaca stratejiler kullan. Yaşayanlarını çevrimiçi al ve savaş stratejisiyle açık dünya haritasında düşman kalelerine baskın yap.

• CANLI OYUN İÇİ ETKİNLİKLERİ - Değerli kaynaklar ve yeni, özel Yaşayanlar bulmak için oyna.

Umutsuz Yaşayanlar şehrin temellerini içerden yıkarken, aylaklar da şehrinizin duvarlarını dışarıdan zorluyor. Savaş kapıyı çalınca ne yapacaksın?

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı oyununu indir – aylaklara karşı açılan savaşa katıl!

Lütfen Dikkat: Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı ücretsiz oynanır, ancak gerçek parayla satın alınabilecek ögeler içerir.

Yenilikler

Sürüm 9.2.3

Yepyeni "İktidara Yükselme" adlı oyun içi etkinliği sunuyoruz. Bu dört haftalık etkinlik boyunca oyuncular, etkili ödüller kazanmak için küresel, bölgeler arası bir fraksiyon turnuvasında mücadele edecek. Yaşayanlar, Kurtarıcılar, Hilltop ve Krallık saflarına katıl ve hakimiyet için savaş.

Müşteri Yorumları

Walking Dead

Darren Studholme

Great Game. Shame I cannot play offline.

Stupid stupid stupid game

Andrea Manson 123456789

I hate this game

Bilgi

Satıcı
Scopely - Top Free Apps and Games LLC
Boyut
151.8 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk
iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca
Yaş Sınırı
Bu uygulamayı indirmek için en az 17 yaşında olmanız gerekir.
Aşırı derecede Çizgi Film veya Fantastik Şiddet
Az derecede Gerçekçi Şiddet
Aşırı derecede Yetişkin/Müstehcen Temalar
Az derecede Alkol, Tütün veya Uyuşturucu Kullanımı ya da Referansları
Aşırı derecede Küfürlü veya Kaba Mizah
Az derecede Tıbbi/Tedavi Bilgileri
Aşırı derecede Dehşet/Korku Temaları
Az derecede Cinsel İçerik veya Çıplaklık
Telif Hakkı
© Scopely Inc
Fiyat
Ücretsiz
*WEA.AppPages.InAppPurchase.Title*
  1. Paket 1 5,49 €
  2. Paket 6 109,99 €
  3. Paket 4 32,99 €

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz