Ekran Görüntüleri

Açıklama

Eğer yetişkinler ve çoçuk için zeka oyunlari ücretsiz arıyorsunuz? XOX Oyunu Oyna (Tic Tac Toe) bir iPhone telefon ve birinin iPad sürümü eski ve en popüler strateji oyunları; eğer mantık oyunları bir sevgilisi varsa bu sizin için doğru iPhone oyun uygulama olduğunu!

Bu en iyi iPhone strateji oyunu uygulamaları bugün kendinizi ve arkadaşlar meydan. Farklı beceri düzeyleri ve kolay eğlenceli eğlence oyunları olarak çalınabilir multiplayer oyunlar seçeneği bu yetişkinler ve çoçuk için mantık oyunu ya da bağımlılık beyin eğitimi oyunları ile. Şimdi en iyi strateji oyunları online indir; fikrinizi egzersiz ve bu ücretsiz iPad oyunu ile mantıklı düşünme aynı zamanda eğlenmek!

Xox oyunu kuralları:

Oyuncu almak oyun bitene kadar oyun tahtasının üzerine, X ve O ya da diğer tema sembolleri yerleştirerek döner.

Oyun üzerinde oyuncuların ikisinden biri arka arkaya 3 sahip olduğunda, oyun tahtası veya 3 × 3 oyun tahtası dolduğunda herhangi bir yönde.

İlk alır oyuncusu arka arkaya 3 oyunu kazanır. Oyun tahtasının üzerine dokuz kareler dolu ve hiçbir kazanan hala nedeniyle, bir beraberlik oyun neden olacaktır.

Sen iPhone karşı xox oyunu oyna ya da olabilir aile ve arkadaşlarınıza karşı çok oyunculu xox oyunu. Siz veya 1 oyuncu 2 kişilik xox oyunu oyna temelde xox oyunu kuralları ne olursa olsun aynıdır.

iPhone xox oyunu özellikleri:

- Karşı 1 oyuncu iPhone Aynı cihazla ya da iki kişilik xox oyunları
- Beceri düzeyleri: kolay, orta, zor veya uzman
- Sıfırlanabilir istatistik ve izleme puanı
- Çoklu xox oyunu temalar seçmek için
- Otomatik telefonda bir kesinti olsun kaydetmek veya uygulamadan çıkın

Eğlence oyunları oyna bazı beyin eğitimi olsun:

İnsanlar her zaman akıl oyunları ile zihin meydan ve beyin eğitimi oyunları ile beyin egzersiz ilgi olmuştur. Beynimiz bir kas ve sadece diğer her kas gibi geliştirmek ve formda kalmak için egzersiz gerekir; en iyi iPhone oyunlar indir bazı beyin eğitimi almak ve bedava yetişkin ve çoçuk oyunları indir istiyorsanız!

Bu iOS oyunu bir iPhone ve iPad eski ve en ünlü klasik strateji oyunları biri sürümü. Roma İmparatorluğu zamanında oynanan Terni Lapilli olarak adlandırılan xox oyunu bir strateji oyunu kaynaklanan, şimdi gün tüm dünyada oynanan ve ayrıca SOS oyunu veya Tic Tac Toe olarak da bilinir. Bu genellikle kağıt üzerinde kalemle oynanır basit oyunlar, ancak birçok seçenek xox oyunu oyna online bugün de vardır.

Xox oyunları, tac her iki oyuncu tarafından oynanır mükemmel Eğer onlar her zaman bir beraberlik neden olacaktır, ana xox taktikleri herhangi bir hata yapmamayı olmalı!

Eğer klasik strateji oyunları oyna zevk musunuz ve mantık bulmaca çözmek için? Sonra bu iPad xox oyunu uygulama sizin için mükemmel zeka oyunları uygulamaları olduğunu!

XOX Oyunu Oyna (Tic Tac Toe) ücretsiz iPhone uygulama indir artık, bu mantıksal düşünme oyunları ile kendinizi ve arkadaşlarınızı meydan ya da sadece eğlence oyunları oyna!

Yenilikler

Sürüm 1.4(8)

Uygulamada ayarlanmış bağlantı

Bilgi

Satıcı
Netfocus Apps Sweden AB
Boyut
58 MB
Kategori
Oyunlar
Uyumluluk
iOS 7.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.
Diller
Türkçe, Almanca, Bulgarca, Danca, Fince, Fransızca, Hollandaca, Hırvatça, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Malay, Norveççe, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça, Sırpça, Yunanca, Çekce, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca
Yaş Sınırı
4+ olarak değerlendirilmiş
Telif Hakkı
© Netfocus Apps Sweden AB
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz