Description

Pozostań w kontakcie ze wszystkim, co kochasz w sporcie. Z aplikacją FlashScore jesteś zawsze jedno dotknięcie od możliwie najszybszych wyników na żywo, statystyk, tabel i drabinek turniejowych z ponad 30 dyscyplin sportowych i ponad 5.000 rozgrywek ze świata.


SZYBKIE I DOKŁADNE WYNIKI

• DUŻY ZAKRES: Obsługujemy ponad 30 sportów i ponad 5000 światowych rozgrywek. Możesz sam śledzić ponad 1000 rozgrywek piłkarskich!
• SZYBKOŚĆ: Zawsze, kiedy padnie bramka, pokazana zostanie czerwona kartka, zakończy się set lub tercja, będziesz o tym wiedział tak szybko, jak widzowie oglądający wydarzenie na żywo.


NIGDY WIĘCEJ PRZEGAPIONYCH MECZÓW

• ULUBIONY ZESPÓŁ, MECZE I ROZGRYWKI: Nie marnuj swojego czasu i śledź tylko swoje ulubione mecze, zespoły i rozgrywki.
• POWIADOMIENIA I ALARMY: Wyniki, informacje o składach, czerwone kartki… Nie przegapisz żadnej z nich. Po prostu wybierz swoje mecze i pozwól aby twoje przenośne urządzenie powiadamiało cię o nich.
• SYNCHRONIZACJA: Czy jesteś użytkownikiem kilku urządzeń, komputera, tabletu ?? Jesteśmy na to przygotowani: jako zarejestrowany użytkownik zobaczysz swoje spersonalizowane ustawienia i wybory na wszystkich tych urządzeniach.


TABELE I SZCZEGÓŁY MECZÓW

• KURSY MECZOWE I KOMENTARZ LIVE: Nie możesz zobaczyć meczu w TV ?? Nie ma problemu: śledź go u nas sekunda po sekundzie i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami i naszym tekstowym komentarzem LIVE.
• SKLADY I STATYSTYKI HEAD-TO-HEAD: Czy chcesz wiedzieć jakie będą składy przed rozpoczęciem meczu? Podamy je z wyprzedzeniem oraz historię spotkań pomiędzy zespołami head-to-head, więc możesz sprawdzić jak oba zespoły grały ze sobą w przeszłości.
• TABELE LIVE: Jedna bramka może wiele zmienić. Nasze tabele LIVE pokażą, jeżeli strzelona bramka zmieniła kolejność w tabeli ligowej, a także w tabeli najlepszych strzelców.


OBSŁUGIWANE SPORTY

Piłka nożna, siatkówka, żużel, ręczna, skoki i 33 inne sporty.


Brakuje Ci jakiegoś sportu w naszej aplikacji? Może się to zmienić wkrótce. Ciągle powiększamy ilość dyscyplin, które obsługujemy.

What's New

Version 2.18.0

- Są szybkie, dokładne, a teraz dostarczają więcej informacji dla twojej wygody - mówimy tu oczywiście o naszych powiadomieniach.
- Od teraz powiadomienia w piłce nożnej i hokeju wyskakujące po strzelonej bramce, pokażą Ci nazwisko jej strzelca. Ważne: aby włączyć tę opcję, musisz wejść w ustawienia powiadomień (poszukaj pozycji menu "Strzelec bramki").
- Powiadomienie wyświetla także logo zespołu obok nazwiska.
- Czekasz na dobrą wiadomość niezwiązaną z naszymi powiadomieniami? Proszę bardzo - profile tenisistów są teraz bardziej przejrzyste. Rozgrywki singlowe i deblowe są rozdzielone.
- Profile sportowców sportów zimowych pozostają niezmienione, ale są teraz łatwiej dostępne. Przeglądając zespół w sztafecie, wystarczy kliknąć w nazwisko.

Information

Seller
Livesport s.r.o.
Size
84.7 MB
Category
Sports
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Frequent/Intense Simulated Gambling
Copyright
© 2018 Livesport s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like