iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Inegöl Mobilya Bul by Talha Kula, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Inegöl Mobilya Bul

By Talha Kula

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Türkiye'de ilk ve tek, tüm İnegöl Mobilya Siteleri tek adreste , direkt olarak üreticiden sizlere sunuluyor. Tüm ürünleri görün karşılaştırın direkt olarak üretici ile konuşun ürününüzü gönül rahatlığı ile alın.

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın 110 ülkesinde “mobilya başkenti” olarak bilinen İnegöl, 2016 yılında 345 milyon dolarlık mobilya ihraç ederek, ülke mobilya ihracatının % 44 ünü sağlamıştır. Estetik ve kalitenin duayen firmaları ile ülke ekonomisine çok önemli katkısı bulunan İnegöl, doğal güzellikleri, kaplıcaları, köftesi ve tarihi özellikleri ile de gözde bir şehir, saygın bir kent konumundadır.

Biz, bu güzide kentin ürettiği huzur veren mobilyaları, tüm dünya insanına sanal ortamda ulaştırmak; birbirinden farklı, birbirinden estetik, ve kaliteli mobilyaları kıyaslayarak ihtiyacına, bütçesine ve zevkine uygun olana, tek bir dokunuşla sahip olma imkanı sunmak istiyoruz.

Biz, bu güzide kentin ürettiği keyif veren mobilyaları, firmaların hem rekabet, hem ar-ge ve hem mükemmele ulaşma çabasının gereği olarak aynı ortamda, şeffaf ve hak ettiği özgüvenle sunumunu yapma, kendi kişisel reklam ve promosyonlarını, yeni ürün ve özgün tasarımlarını gururla ve heyecanla dünya insanına iletme, iletişim kurma ve pazarlama imkanı sunmak istiyoruz. Biz, İnegöl mobilyasının kalite, zerafet ve uygun fiyat avantajlarını, dünyaya duyurmak istiyoruz.

Biz İnegöl’ün, biz “mobilya başkenti” İnegöl’ün, mobilyasıyla marka kent olmasını istiyoruz. Biz, ülke ekonomimize “İnegöl Mobilyası”nın katkısının artarak devam etmesini, istatistiklerde en üst sıralarda olmasını istiyoruz. Tüm bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık ve inegolmobilyabul.com platformunu oluşturduk.

Dünyanın her yerinden insanlar sitemiz üzerinden, kayıtlı üyemiz olan İnegöl mobilya firmalarının aynı kategorilerde benzer ürünlerini bulabilecek, kıyaslayabilecek ve beğendiği ürünü firma ile iletişim kurarak alabilecek. Ayrıca sitemiz aracılığı ile ulaşmış olmanın avantajlı indirimlerinden yararlanabilecek.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Customers Also Bought

Inegöl Mobilya Bul
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Shopping
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 8.4 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inch iPad Pro, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi (5th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro (2nd generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), 10.5-inch iPad Pro, 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular and iPod touch.

Customer Ratings

This application has not received enough ratings to display a summary.