iTunes

Otevírání iTunes Storu.Pokud se iTunes neotevře, klikněte na ikonu aplikace iTunes v Docku nebo na pracovní ploše Windows.Ukazatel průběhu
Otevírá se iBooks Store.Pokud se aplikace iBooks nespustí, klikněte na její ikonu v doku.Ukazatel průběhu
iTunes

iTunes nabízí nejsnazší způsob správy a rozšiřování sbírky digitálních médií.

Ve vašem počítači jsme iTunes nenalezli. Chcete-li stahovat z iTunes Storu, pořiďte si iTunes.

iTunes již máte? Klikněte na možnost Mám iTunes a otevřete je.

Mám iTunes Stažení zdarma

Almost a Bride

Kniha 2, Destination Love - The funniest rom-com you'll read this year!

Knihu lze stáhnout a číst v iBooks na Macu nebo iOS zařízení.

Popis

'I couldn't stop laughing ... this was outstanding' Goodreads reviewer

Newly single. Holiday of a lifetime. Bumping into 'the ex'. Jo Watson's ALMOST A BRIDE whisks you away to Mauritius in this riot of a rom-com. Perfect for fans of Fiona Gibson's THE WOMAN WHO MET HER MATCH, Lucy Vine's HOT MESS and Coleen Coleman's DON'T STOP ME NOW .

That moment you catch your boyfriend in bed with another woman and then mistakenly get arrested. #awks

Annie doesn't want to dwell on the fact that she walked in on her bf wearing nipple clamps on the day he was meant to propose to her. She just wants to move on - cue escaping to a tropical paradise.

Life is dreamy on the beaches of Mauritius, until the nightmarish appearance of her ex and the 'other woman'. Faced with the enemy, Annie refuses to look like the sad, lonely single she actually is. She needs a decoy - and fast. Enter Chris, a sexy screenwriter who agrees to play her pretend boyfriend.

But as a battle of the exes commences, the white sand, tropical heat and a pina colada (or five) might just be the cocktail for a real romance - and the adventure of a lifetime.

For more laugh-out-loud, swoon-worthy hijinks from Jo Watson, don't miss FINDING YOU and BURNING MOON.

Další knihy z této série

Almost a Bride
Zobrazit v iTunes
  • 69,00 Kč
  • K dispozici na iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu.
  • Kategorie: Romantická komedie
  • Vydáno: 31.01.2017
  • Vydavatel: Headline
  • Délka vydání: 384
  • Jazyk: Angličtina
  • Série: Kniha 2, Destination Love
  • Požadavky: Chcete-li zobrazit tuto knihu, potřebujete iOS zařízení s iBooks 1.3.1 nebo novější a iOS 4.3.3 nebo novější, nebo Mac s iBooks 1.0 nebo novější a OS X 10.9 nebo novější.

Zákaznická hodnocení

Nemáme dostatečný počet hodnocení, abychom mohli zobrazit průměrné hodnocení této kniha.