iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um die kostenlose App Mobil Tavla von Türk Telekom A.Ş. zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

Mobil Tavla

von Türk Telekom A.Ş.

Öffnen Sie iTunes, um Apps zu kaufen und zu laden.

Beschreibung

En sevilen oyun Tavla, artık iPhone’da!

Mobil Tavla, geleneksel tavla oyununun mobil uygulamasıdır. Bu uygulama ile tavla egzersizi yapabilir ve topladığınız puanlarla rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Online veya aynı cihazdan karşılıklı olarak oynanabilen Mobil Tavla uygulaması, iPhone veya iPad cihazınızdan gerçek rakiplere karşı tavla oynamanıza olanak sağlar.

* ONLİNE
Bu bölümde internet bağlantısı üzerinden tavla oynayabilirsiniz. Game Center hesabınız ile oyuna girip “Online” sekmesine tıkladığınızda karşınıza “Şimdi oyna” butonu çıkacaktır. Bu butonu tıkladığınızda Mobil Tavla uygulaması sizi diğer online Mobil Tavla oyuncuları ile eşleştirmeye çalışır. Eşleşme tamamlandığında zar atarak rakibinizle tavla oynamaya başlayabilirsiniz. Bu bölümde kazandığınız puanları Skorlar sekmesinden görebilir, mevcut puanınızı ve sıralamanızı paylaşabilirsiniz.

* ÇİFT KİŞİ
İki rakibin, Mobil Tavla uygulaması ile aynı cihazda karşılıklı tavla oynayabilmesi için geliştirilmiştir. Bu bölümde kazanılan ve kaybedilen oyunlar, “Skorlar” menüsündeki istatistik ve puanlarınızı etkilemeyecektir.

* SKORLAR
Mobil Tavla uygulamasının genel puan durumuna “Skorlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bölümde kendi sıralamanıza bakabilir ve sıralamanızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

* PUANLAMA
Mobil Tavla uygulamasının “Online” bölümünde oynanan oyunlarda galibiyete 10, mars etmeye ise 20 puan verilmektedir. Mobil Tavla uygulamasında kaybedilen oyunlarda mevcut puanlar azalmamaktadır. Ayrıca oyun sırasında uygulamadan çıkan oyuncudan puan düşmez, rakip oyuncu mars etmiş sayılır.
Mobil Tavla hakkındaki görüş, öneri ve diğer geri bildirimleriniz için lütfen konu kısmına “Mobil Tavla” yazarak appsupport@ttnet.com.tr adresine e-posta gönderiniz.

İyi eğlenceler.

Neue Funktionen von Version 1.3

•IOS 8 uyumluluğu sağlandı.
•Arayüzde iyileştirmeler yapıldı.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Kundenrezensionen

SCHROOOOOOOOOOOTT SPIEL

Wie kann man so viele paschs in einer Runde bekommen total unrealistisch gemacht wenn man minus Sterne vergeben könnte würdet ihr die auch noch bekommen ... Schrott

Mobil Tavla
In iTunes ansehen
Diese App wurde sowohl für das iPhone als auch für das iPad konzipiert
  • Gratis
  • Kategorie: Spiele
  • Aktualisiert:
  • Version: 1.3
  • Größe: 15.6 MB
  • Sprachen: Englisch, Türkisch
  • Entwickler:

Kompatibilität: Erfordert iOS 7.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Kundenbewertungen

Aktuelle Version:
Alle Versionen: