iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um die kostenlose App NewTech von Etna Yayıncılık zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

NewTech

von Etna Yayıncılık

Öffnen Sie iTunes, um Apps zu kaufen und zu laden.

Beschreibung

Etna Yayıncılık tarafından yayınlanan Türkiye’nin ilk teknoloji dergisi Newtech artık iPad ve iPhone’da...
Newtech (technotoday.com.tr), aylık bazda yayın yapan Türkiye’nin ilk tüketici elektroniği dergisidir. İçeriği tamamıyla konusunda uzman Türk editörler, sayfa tasarımcıları ve fotoğrafçılar tarafından hazırlanan dergi, rekabetçi fiyatı, satış promosyonları ile alanında lider dergiler arasında yer almaktadır. NewTech dergisi, cep telefonundan, fotoğraf makinelerine, video kameralara, ev sinema sistemlerinden Plazma TV’ler, ses sistemlerine, foto yazıcılardan MP3 çalarlara uzanan geniş bir yelpazeye yayılan son teknoloji ürünlerini tarafsız, keyifle okunabilecek bir içerikle okuyucusu ile buluşturmayı hedefliyor. Dergide yeralan Akıllı Alışveriş Rehberi’nde, 500’den fazla teknolojik ürün sınıflara ayrılmış bir şekilde teknik özellikleri ve en güncel fiyatları ile karşı karşıya gelmektedir.
Etna Yayıncılık (etnagrup.com.tr) hakkında: Etna Grup şirketlerinden olan Etna Yayıncılık Ltd., Newtech dergisinin yanısıra Macline, PhotoLine, FotoTeknik, DigitalArts, Sound ve Notebook Magazine olmak üzere süreli periyotta 7 teknoloji yayını çıkartmaktadır. Etna’nın yayınladığı tüm bu dergilere dergilere iPad ve iPhone uygulamaları üzerinden ulaşıp abone olabilirsiniz.

Neue Funktionen von Version 3.1

Kayıt aşamasında doğum tarihi seçememe sorun çözüldü.
Bazı sayılardaki içerik indirme sorunu çözüldü.
Abonelik sistemi güncellendi.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
NewTech
In iTunes ansehen
Diese App wurde sowohl für das iPhone als auch für das iPad konzipiert
  • Gratis
  • Kategorie: Nachrichten
  • Aktualisiert:
  • Version: 3.1
  • Größe: 29.9 MB
  • Sprachen: Englisch, Russisch, Türkisch
  • Entwickler:

Kompatibilität: Erfordert iOS 7.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Kundenbewertungen

Wir haben noch nicht genügend Bewertungen erhalten, um einen Durchschnittswert für die aktuelle Version dieses Artikels anzeigen zu können.