Screenshots

Beschreibung

Kanser nedir? Kanser tedavi edilebilir mi? Kanser bulaşıcı mı? Yanlış bir şey mi yaptım? "Sihir ağacı" mobil uygulaması, ailesinde kanser hastası olan çocuklara, hastalık hakkında birçok önemli soruya oyun oynar gibi yanıt vererek yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bir kanser teşhisi ve buna bağlı tedavi ile ilgili adımlar atılması, genellikle hastalar ve aileleri için normal günlük gerçeklik algısından ani olarak ayrılmak anlamına gelmektedir. Birden bire yaşamın tehdit altına girmesi ve tedavi süreciyle ilgili yaşam koşulları, özellikle küçük çocuklu aileler için ilave zorluklar oluşturmaktadır: Bunu çocuğuma nasıl açıklayacağım?

Ebeveyn-çocuk iletişimi alanındaki dünya çapında bu ilk mobil uygulama, ebeveynleri çocuklarıyla birlikte yeni duruma uyum sağlamalarına yardımcı olur. "Der Verein Hilfe für Kinder krebskranker Eltern e.V." (Kanserli Ebeveynlerin Çocuklarına Yardım) derneği, bu mobil uygulamayı uzmanlarla birlikte geliştirmiş olup, etkilenen ebeveynleri desteklemek üzere sunmaktadır.

Bu mobil uygulama, yaşları 3 ile 10 arasında değişen çocuklar için tasarlanmıştır ve tabletler için optimize edilmiştir.

Neuheiten

Version 1.01

added keywords so that german users can find this app

Informationen

Anbieter
Rayd GmbH
Größe
406.6 MB
Kategorie
Medizin
Kompatibilität
Erfordert iOS 6.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.
Sprachen
Englisch
Alter
Kennzeichnung: 4+
Copyright
© 2017 Rayd GmbH
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch