iTunes

Der iTunes Store wird geöffnet.Falls iTunes nicht geöffnet wird, klicken Sie auf das iTunes Symbol im Dock oder auf dem Windows Desktop.Progress Indicator
Der iBooks Store wird geöffnet.Falls iBooks nicht geöffnet wird, klicken Sie im Dock auf die iBooks-App.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

iTunes wurde auf Ihrem Computer nicht gefunden. Jetzt iTunes holen, um Inhalte aus dem iTunes Store zu laden.

iTunes ist schon installiert? Klicken Sie auf „Ich habe iTunes“, um es jetzt zu öffnen.

I Have iTunes Gratis-Download
iTunes für Mac + PC

50 Maddede Evrim Teorisinin Çöküşü

Dieses Buch ist mit iBooks auf Ihrem Mac oder iOS-Gerät und auf Ihrem Computer mit iTunes zum Download verfügbar. Bücher können mit iBooks auf Ihrem Mac oder iOS-Gerät gelesen werden.

Beschreibung

Bilimsel bir gerçek gibi sunulmaya çalışılan evrim teorisi çürük temellere dayanmaktadır. Evrimcilerin ortaya attıkları her iddia, bilim tarafından yalanlanmıştır. Evrimciler ise propaganda, demagoji gibi yöntemlerle bu teoriyi ayakta tutmaya çalışıyorlar. Bu kitapçıkta, evrim teorisinin temel iddiaları bilimsel delillerle çürütülmektedir.

Kundenrezensionen

Dinden soğuma

Ortaokuldayken okul çıkışında Adnan hocacılar gelip buna çok benzer bir kitap dağıtmışlardı. Analitik düşünceden habersiz her okuduğuna inanan ve şüphecilikten uzak yetiştirilen gençler olarak pek çoğumuz kitaptan çok etkilenmiştik. Bu kitap da aynı formatta: Kitapta çok bol resimler var, yazılar büyük ve dili çok basit. Yani kitap okuma alışkanlığı edinememiş insanlar bile hayatlarında ilk kez bir kitap bitirebilirler. Tümden gelim metodunu kullanarak ve bir çok örnekler vererek kitap okuyucuyu ikna etmeye çalışıyor. Okuyucu ise karşı argümanları bilmediği için bir yerden sonra her okuduğuna gözü kapalı inanmaya başlıyor. Hatta kendini çok bilgili görmeye başlayıp inançsızlara bu kitaptaki örneklerle tartışmaya giriyor. Bu aşamada beyin yıkama işlemi tamamlanmış görünüyor. Ta ki okuyucu üniversite çağına gelip de biraz din üzerine araştırmaya başlayana kadar. Harun Yahya kitaplarının ne kadar sığ ve hatalı bilgi içerdiğini anlamak ve dinden soğumak çok uzun sürmüyor. Ancak bu bilinçlenme başkasının yardımıyla değil, insanın kendi revizyonist aklıyla mümkün.

Öyle

Cokmus olan beyniniz amk gotverenleri…

50 Maddede Evrim Teorisinin Çöküşü
In iTunes ansehen
  • Gratis
  • Auf dem iPhone, iPad, iPod touch und Mac verfügbar.
  • Kategorie: Biowissenschaften
  • Erschienen: 03.07.2011
  • Verlag: Global Publishing - Emre Calikoglu
  • Druckseiten: 32 Seiten
  • Sprache: Türkisch
  • Voraussetzungen: Das Anzeigen dieses Buchs erfordert ein iOS-Gerät mit iBooks 1.3.1 (oder neuer) und iOS 4.3.3 (oder neuer) oder einen Mac mit iBooks 1.0 (oder neuer) und OS X 10.9 (oder neuer).

Kundenbewertungen