iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To buy and download Zdobądź Babią Górę by Helena Bochynska-Kubisa, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Zdobądź Babią Górę

By Helena Bochynska-Kubisa

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Zdobądź Babią Górę to nawigacja turystyczna GPS i przewodnik po szlakach Beskidu Żywieckiego w otoczeniu masywu Babiej Góry. Powstała na wzór znanej turystom od roku 2013 aplikacji Zdobądź Tatry oraz nowszej aplikacji Zdobądź Tatry Słowackie.


Przedstawiamy wersję 1.0 (2016):


- korzystaj z 10 gotowych tras wycieczek do najbardziej popularnych miejsc

- dobierz trasę pod względem czasu, krajobrazu, rejonu gór

- możesz też samodzielnie zaplanować własną trasę w oparciu o ponad 220 odcinków szlaków

- ułatwi to intuicyjny interfejs graficzny planowania

- zobaczysz informację o długości, czasie przejścia i sumie podejść zaplanowanej trasy

- na trasie nawiguj w trybie mapy i w trybie listy punktów

- przeglądaj przewodnikowe informacje o ponad 570 miejscach na szlakach

- mijane punkty mogą być sygnalizowane dźwiękiem lub wibracją

- śledź dynamiczne statystyki trasy
- droga, czas, kąt podejścia

- reaguj na ostrzeżenia o opuszczeniu trasy i czasie pozostającym do zmierzchu

- sprawdzaj aktualną prognozę pogody Krajowego Instytutu Meteorologii

- zgłaszaj się przez Facebook'aOpis szczegółowy


Wycieczki


Trasy gotowe

Aplikacja zawiera opracowane przez wydawcę trasy 10 wycieczek prowadzących do najbardziej popularnych i interesujących miejsc w otoczeniu Babiej Góry. Ich przeszukiwanie i wybór ułatwia zestaw prostych filtrów dotyczących: czasu wycieczki, charakteru przeważającego krajobrazu czy rejonu gór.


Trasy własne

Użytkownik samodzielnie tworzy trasy swoich wycieczek, wykorzystując do tego intuicyjny interfejs graficzny - schemat szlaków. Stworzona samodzielnie wycieczka posiada nadaną przez użytkownika nazwę, zaś informacje o długości trasy, sumie podejść i czasie przejścia zapewnia aplikacja.


Nawigacja

Odczytana przez GPS pozycja użytkownika widoczna jest nie tylko na mapie z zaznaczonym szlakiem - ale także na przejrzystym schemacie trasy, przedstawiającym kolejne punkty na szlaku. Podaje ona aktualizowane na bieżąco informacje o przebytej trasie, czasie pozostałym do celu i czasie pozostałym do zmierzchu a także kąt nachylenia odcinka trasy i odległość do najbliższego skrzyżowania szlaków.


Przewodnik

Aplikacja prezentuje zwięzłe, przewodnikowe informacje o mijanych punktach, sygnalizowanych dźwiękiem i wibracją. Są to opisy krzyżujących się szlaków, fakty geograficzne i historyczne a czasem anegdoty. Uzupełnieniem przewodnika na szlaku jest krótkie wprowadzenie w babiogórskie klimaty: Babia Góra

Bezpieczeństwo

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników aplikacja ostrzega o zejściu z trasy szlaku, przekazuje dane o pogodzie na najbliższe godziny, a także udostępnia telefony alarmowe do GOPR wraz z instrukcją postępowania w sytuacjach alarmowych w górach. Stosownym uzupełnieniem jest przypomnienie zasad bezpieczeństwa w górach opracowanych przez ratowników tatrzańskich.


Mapy

Aplikacja korzysta z tworzonej przez społeczność internetową mapy OpenStreetMap a treść mapy dostępna jest na stałe w pamięci telefonu. Jako opcję wykorzystać można wymagającą dostępu do internetu mapę OpenCycleMap - z warstwicami.
Facebook

Aplikacja umożliwia dzielenie się wrażeniami ze szlaków z przyjaciółmi i znajomymi z Facebook'a. Wymaga to zalogowania się wcześniej do swojego konta na Facebook'u.


Internet

Korzystanie z nawigacji turystycznej i przewodnika nie wymaga dostępu do internetu. Jedynie korzystanie z opcjonalnej mapy OpenCycleMap, aktualizacja prognozy pogody i meldowanie się na Facebook'u wymaga sygnału sieci telefonii komórkowej, którego dostępność dobra na szczytach i graniach może być - w zależności od operatora, gorsza w dolinach.


UWAGA! Ciągłe wykorzystywanie funkcji GPS w tle może znacząco skrócić czas pracy baterii telefonu.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi dotyczące systemu nawigacji po trasach wycieczek. Prosimy o ich zgłaszanie na adres: redakcja@appen.pl

What's New in Version 1.1

W wersji 1.1 dodane zostały szlaki biegnące na masyw Babiej Góry ze Słowacji. Dodane zostały również dwie wycieczki - do schroniska Markowe Szczawiny z Zawoi przez Fickowe Rozstaje oraz ze Skawicy na Policę. Zweryfikowane zostały niektóre szczegóły opisów oraz dane wysokościowe - dziękujemy dyrekcji Babiogórskiego Parku Narodowego za okazaną pomoc.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Zdobądź Babią Górę
View in iTunes
  • 35,00 kr
  • Category: Travel
  • Updated:
  • Version: 1.1
  • Size: 82.6 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

This application has not received enough ratings to display a summary.

More iPhone Apps by Helena Bochynska-Kubisa