Screenshots

Description

Czym jest WConnecta?

WConnecta jest pionierską inicjatywą w sektorze, która po siedmiu edycjach, stała się ważnym wydarzeniem dla profesjonalistów z sektora transportowego w Europie. Celem spotkania jest znalezienie zaufanych partnerów i generowanie nowych możliwości biznesowych.

Jest to doskonała okazja na poznanie się i nawiązanie współpracy z europejskimi firmami, których rzetelność gwarantuje system QAP (Quality Assegurance Policy). Sukces WConnecta tkwi w możliwości zebrania maksymalnej liczby kontaktów, które w przyszłości mogą zaowocować stałą współpracą: praca, którą dział handlowy wykonywałby miesiącami, zostaje wykonana w ciągu zaledwie jednego dnia.

Strefy

SPEED NETWORKING AREA: Znajdź firmy, które szukają tego, co TY im możesz zaoferować

Każdy uczestnik przeprowadzi 5-cio minutowe rozmowy z innym uczestnikiem i po krótkim sygnale następuje zmiana rozmówcy.

COFFEE AREA: Poznaj jeszcze więcej profesjonalistów z sektora

Do dyspozycji uczestników oddana zostanie strefa kawiarni do mniej formalnych spotkań.

CARGO AREA: Umów się na indywidualne spotkanie z firmami oferującymi ładunki

Strefa, w której operatorzy logistyczni i oferujący ładunki będą mogli przeprowadzić prywatne spotkania z firmami zainteresowanymi nawiązaniem z nimi współpracy.

WConnecta jest dla mnie?

Jeżeli jesteś profesjonalistą z sektora transportu i logistyki, z pewnością tak. WConnecta jest spotkaniem skierowanym do wszystkich profesjonalistów z sektora transportu drogowego rzeczy, zarówno przewoźników jak i firm spedycyjnych, którzy rozwijają działalność reprezentowanych firm w Europie i posiadają moc decyzyjną w firmie.

W tej imprezie biorą udział zarówno dyrektorzy grup logistycznych, jaki i właściciele i zarządzający firmami transportowymi, spedycjami jak i samodzielni przewoźnicy. Profesjonaliści, którzy chcą powiększać swoje grono zaufanych partnerów by w ten sposób rozwijać swoją działalność w oparciu o współpracę z firmami, które podzielają te same wartości: rzetelność i profesjonalizm.

Kto stoi za WConnecta?

WConnecta jest inicjatywą Fundacji Wtransnet, organizacji non-profit, która powstała w celu wzmacniania konkurencyjności firm z sektora transportu i logistyki. Jednym z jej celów jest wspieranie i promowanie współpracy w branży pomiędzy profesjonalistami.

What's New

Version 1.3

Annual update

Information

Seller
evenTwo Mobile Apps, SLNE
Size
19.4 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Spanish
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Unrestricted Web Access
Copyright
© 2018 by evenTwo
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like