Captures d’écran

Description

GAZETA WYBORCZA to rzetelne i ciekawe wiadomości, do których dostęp jeszcze nigdy nie był tak prosty! Lubisz czytać reportaże, wywiady i opinie? Interesuje Cię polityka, sport, biznes, kultura lub nauka ...? Lubisz po prostu wiedzieć!? Dzięki naszej aplikacji poznasz bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

o GAZETA WYBORCZA - NOWOŚCI W APLIKACJI

• WYGODA - dostosuj ją do swoich zainteresowań. Konfigurowalne menu umożliwia szybki dostęp do informacji z wybranych kategorii jak np. kraj, świat, polityka, biznes, sport, nauka, książki, kultura, moda i styl, zdrowie, telewizja.

• OSZCZĘDNOŚĆ CZASU - system poleceń treści dostosowany do Twoich oczekiwań. Podpowiemy warte uwagi wydarzenia. Określ interesujące Cię informacje w podziale na tematy lub lokalizacje jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Wrocław i inne.

• KOMFORT - dodaliśmy funkcję „odsłuchania” artykułów.

• ZACHOWAJ CIEKAWE ARTYKUŁY NA PÓŹNIEJ - nie masz czasu przeczytać tekstu od razu? Skorzystaj ze schowka. Tutaj możesz gromadzić artykuły na później.

• DZIEL SIĘ INFORMACJAMI ZE ZNAJOMYMI - znalazłeś wiadomości, fakty, opinie lub reportaże, którymi chcesz się podzielić ze znajomymi? Użyj funkcji udostępnienia treści.


o W RAMACH APLIKACJI GAZETA WYBORCZA OTRZYMASZ:

• aktualności z serwisu Wyborcza.pl. Znajdziesz tu informacje oraz fakty z Kraju i ze Świata obejrzysz ciekawe wideo, poznasz opinie innych użytkowników aplikacji otrzymasz dostęp do 24 kategorii tematycznych w tym kultura, nauka, biznes, polityka, książki, sport, moda i styl, telewizja, zdrowie

• artykuły wzbogacone o filmy i inne treści multimedialne

• fakty i informacje lokalne. W tym najświeższe aktualności społeczne, polityka, kultura, biznes i sport z największych ośrodków jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Białystok, Lublin, Katowice, Wrocław

• treści z magazynów:

ALE HISTORIA
Teksty o wojnach i wynalazkach, zdradach, romansach, wizjonerach i szaleńcach. Na dzieje Polski patrzymy bez patosu, na dzieje świata z uwagą. Słuchamy wybitnych historyków, polecamy ważne książki i filmy.

DUŻY FORMAT
Najlepsze reportaże, felietony i wywiady. Odważne tematy, wybitni autorzy, reporterskie śledztwa.

MAGAZYN ŚWIĄTECZNY
Treści, w których podważamy prawdy oczywiste, weryfikujemy podziały, sprawdzamy, czy świat naprawdę się wali i szukamy ludzi, którzy wiedzą, jak go naprawić.

WYSOKIE OBCASY
Treści skierowane do kobiet i mężczyzn, chcących rozwijać się, rozmawiać, poznawać odmienne poglądy. Niebanalne bohaterki, które inspirują i dodają odwagi, aby iść własną drogą. Poruszane tematy typu styl życia, moda, zdrowie ukazują jak żyć radośnie i mądrze dbać o siebie.

TYLKO ZDROWIE
Treści dla tych, którzy szukają porad najlepszych specjalistów, informacji o diecie i poprawie zdrowia i stylu życia.

TELEWIZYJNA
Telewizja w najlepszym wydaniu. Podpowiadamy wartościowe programy i filmy.

KSIĄŻKI
Magazyn do czytania - ukazujemy różnorodność świata literatury. Mądrze i wciągająco piszemy o książkach. Przedstawiamy bestsellery, mistrzów pióra, wydarzenia z rynku wydawniczego.

JUTRONAUCI
Poznaj z nami przyszłość już dziś. Ciekawe spojrzenie na świat przyszłości przez pryzmat trendów społecznych, analizę kierunków w jakim podąża kultura, nauka, biznes, technologia oraz media w tym internet i telewizja.


o MIESIĘCZNIE MASZ 10 DARMOWYCH ARTYKUŁÓW

By w pełni korzystać z aplikacji należy wykupić pakiet Wyborcza Premium prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej lub subskrypcję w ramach AppStore:
• miesięczną - 29,99 PLN
• kwartalną - 82,99 PLN
• roczną - 299,99 PLN


o INFORMACJE DODATKOWE

• Polityka Prywatności: http://pomoc.gazeta.pl/pomoc/1,154322,13569772,Polityka_Prywatnosci_w_zakresie_aplikacji_mobilnych.html

• Zasady korzystania z aplikacji: http://wyborcza.pl/1,158594,22304302,informacja-dla-uzytkownikow-uslug-apple-media-o-zasadach-korzystania.html

Nouveautés

Version 3.1.1

Drobne poprawki i usprawnienia.

Notes et avis

4.6 sur 5
37 notes
37 notes
a.klm ,

Klasa.

...tip top.

Callenana ,

Aplikacja malo stabilna

Najnowsze wydanie sie pobiera, ale np. nie w calosci. Aplikacja 2 razy zadaje pytanie czy pobrac, zaczyna pobieranie, przerywa i znow pyta. Efekt jest taki ze czasem pobranie 1go nr trwa pol godziny. Poza tym pozostale funkcje sa praktyczne i przyjemnie sie czyta.

oppollo ,

W porządku.

Dobra aplikacja. Bez większych rozważań.

Informations

Vendeur
Agora S.A
Taille
136.5 Mo
Catégorie
Actualités
Compatibilité
Nécessite iOS 9.0 ou une version ultérieure. Compatible avec l’iPhone, l’iPad et l’iPod touch.
Langues
Anglais
Âge
Classé 4+
Copyright
© Agora S.A.
Prix
Gratuit
Achats intégrés
  1. Prenumerata Gazety Wyborczej 1,99 €
  2. Prenumerata Gazety Wyborczej 18,99 €
  3. Prenumerata Gazety Wyborczej 67,99 €

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Du même développeur

Vous aimerez peut-être aussi