Captures d’écran

Description

Turkcell ile resmi işlerinizin takibi artık daha kolay!

Turkcell Resmi İşlerim uygulaması ile resmi kurumlarda takip etmeniz gereken işlerle ilgili bilgileri sadece TCKN’nizi bir defa girerek çok basit bir şekilde cebinize alabilirsiniz. Çocuğunuzun Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı okul notlarını, sınav sonuçlarını takip edebilir, mahkemede adınıza açılmış bir dava varsa bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Bunların dışında istediğiniz 2. el aracın hasar durumunu, elektrik faturanızın borç tutarı ve son ödeme tarihi, aile hekiminizin kim olduğunu ve daha pek çok kişisel bilgiyi Resmi İşlerim uygulaması ile öğrenebilirsiniz.
Resmi İşlerim uygulaması içindeki hizmetleri tek tek kullanabileceğiniz gibi birden çok hizmeti basitçe seçerek bütün bilgileri aynı anda alabilirsiniz.
Resmi İşlerim uygulamasından sadece Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.
Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Servisleri tekil sorgulama ya da üye olarak kullanabilirsiniz.
Tüm abonelerin uygulama içinden gerçekleştireceği servis kullanımları ilgili servisin kendi ücret tarifesinden ücretlendirilecektir.

Turkcell facilities follow up on your governmental transactions!
Entering your social security number on your ‘Turkcell and My Governmental Transactiions’’ app enables the follow-up on your governmental transactions’ status. Examples include monitoring your child’s examination scores reported to Turkish Ministry of Education by the school and follow-up on the phases of your lawsuit case, if any.
More examples include second-hand vehicle history report, electricity bill and last payment date, information on social healthcare doctor and all other governmental acknowledgements.
The app is available for Turkcell subscribers only and download is free, followed by pay per use or subscription service charge depending on the service categories listed within the app.

Nouveautés

Version 2.0.1

Resmi İşlerim uygulamasının bu güncellemesinde hata düzeltmeleri yapılmıştır.

Informations

Vendeur
Turkcell Teknoloji
Taille
15 Mo
Catégorie
Style de vie
Compatibilité
Nécessite iOS 7.0 ou une version ultérieure. Compatible avec l’iPhone, l’iPad et l’iPod touch.
Langues
Anglais
Âge
Classé 4+
Copyright
© 2013 Turkcell
Prix
Gratuit

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Du même développeur

Vous aimerez peut-être aussi