iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Lookin2.me - Finans Platformu by In2project, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Lookin2.me - Finans Platformu

By In2project

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

Lookin2.me - Finans Platformu mobil uygulamasıyla bankalarınızla, ERP uygulamanızı 7X24, güvenli ve gerçek zamanlı olarak entegre edebilir, farklı bankalardaki ürün ve işlemlerinizi konsolide olarak takip ederek finansal faaliyetlerinizi, iş akışlarınıza uygun olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

- İster bir ister birden çok banka kullanın, tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alabilir, istediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edebilirsiniz. İş süreçlerinize ya da tercihlerinize göre bilgi paylaşımlarınızı otomatize edebilirsiniz.

- Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görebilir, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı istediğiniz bankaya hızlıca aktarabilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde haberdar olarak ve takip eden faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.

- Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla ERP sisteminizde muhasebeleştirebilir, dekontunu anında oluşturarak banka mutabakatı yapmaktan kurtulabilirsiniz. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek yerden sorgulayabilir, finansal süreçlerinizi hızlandırarak, operasyonel giderlerinizi azaltabilir, paranızı işinize yönlendirebilirsiniz.

- Şahıs firmalarına, bayii ya da şubeleri olan şirketlere, holding yapısında çoklu firmalara ve uluslararası kurumsal yapılara uygun esnek iş akışları tanımlayarak finansal yönetim prensiplerinizi platforma taşıyarak süreçlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.

What's New in Version 1.3

Uygulamamızı sizin için daha iyi hale getirmek amacıyla düzenli güncellemeler yapıyoruz. Bu güncelleme ile birlikte, aşağıda belirtilen işlemler kullanıma sunulmuştur:
- İlişkili Hesap bazlı sorgular getirilmesi
- Banka Hesaplarım sayfasında banka bazlı gruplandırma işlemi yapılması
- Uygulama sayfalarının accordion hale getirilmesi
- Sorgulamalar sayfasındaki hataların giderilmesi
- Anasayfa ekranlarının düzenlenmesi
- Genel hata çözümlerinin yapılması

İlginiz için teşekkür ederiz.

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Lookin2.me - Finans Platformu
View in iTunes
  • Free
  • Category: Finance
  • Updated:
  • Version: 1.3
  • Size: 72.5 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

This application has not received enough ratings to display a summary.