iPhone Screenshots

Description

Portali më i vizituar shqiptar Telegrafi.com i cilësuar si portali më i besueshëm në vend, me teknologjinë më moderne dhe me përkushtim e shpejtësi ju ofron mundësinë e informimit dhe eksperiencën më të mirë të mundshme përmes aplikacionit i cili është dizajnuar bukur, është i thjeshtë për t'u përdorur dhe qe i përshtatet kërkesave të lexuesve tanë.

Aplikacioni ka dizajn atraktiv dhe është i përshtatshëm në të gjitha pajisjet mobile. Tani të gjitha lajmet tuaja të preferuara mund ti lexoni kudo dhe kurdo që dëshironi në faqen më të madhe të informimit në gjuhën shqipe, me shpejtësi dhe akses plotësisht falas në telefonin tuaj mobil.

Gjithmonë të motivuar dhe në gatishmëri të lexuesve, stafi i Telegrafit me punë të palodhshme ka arritur të sjellë lajmet më të reja deri tek ju dhe gjithashtu kjo punë e vazhdueshme ka bërë që Telegrafi.com të jetë mjeti juaj i preferuar i informimit.

Informohuni se çka po flitet në vend dhe botë dhe shkarkoni aplikacionin tani.

KARAKTERISTIKAT:

- Navigimi nëpër kategori është dizajnuar që të jetë jashtëzakonisht praktik dhe i lehtë.

Kategoritë karakterizohen me ngjyra të ndryshme gjë e cila i bën ato të dallueshme dhe lehtë për tu perdorur.

Mundësi e aktivizimit të njoftimeve në mënyrë që mos të ju humbin pa lexuar lajmet kryesore.

Lajmet tuaja të preferuara mund ti ruani për ti lexuar kurdo që dëshironi.

Nëse keni ndonjë problem me aplikacionin ose dëshironi të sugjeroni ide të reja, ju lutemi na dërgoni me email në app@telegrafi.com

What’s New

Version 2.3

Performance Improvements and Bug Fixes

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Information

Seller
Telegrafi sh.p.k.
Size
39.1 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
© Telegrafi
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like