iPhone Screenshots

Description

EvdekiBakıcım.com olarak tüm hizmetlerimizde tek bir kuralımız var. Kendi evimizi ve ailemizi emanet etmeyeceğimiz hiç kimse ile çalışmıyoruz. Size ve sevdiklerinize karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
EvdekiBakıcım platformunda ihtiyaç duyulan bakım kriterlerini girerek 4 kolay aşamada hayal ettiğiniz uzman bakıcıya ulaşırsınız. Alternatif olarak telefonla bize ulaşabilir ya da mobil uygulamamızı kullanarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz. EvdekiBakıcım, ücretsiz olarak oluşturduğunuz talebinizi bakıcılarımızla paylaşır ve bakıcıların cevabını kişisel sayfanızdan takip edersiniz. Hangi bakıcı ile çalışmak istediğinizi çağrı merkezimiz ile beraber kararlaştırdıktan sonra talebiniz randevuya dönüşür. Siz de gözünüz arkada kalmadan kaliteli hizmetin takibini mobil uygulamamız aracılığıyla yaparsınız.

What’s New

Version 3.0.5

Bu versiyonda bakıcı sorgulama servisimizi hayata geçirdik. Bakıcıları isim-soyisim ile aratıp referanslarının yaptığı yorumları görüntüleyebilecek ve önceki deneyimlerinin geri bildirimlerini inceleyebileceksiniz.

Information

Seller
Fratelli Danismanlik Anonim Sirketi
Size
11.9 MB
Category
Education
Compatibility

Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2017 EvdekiBakicim Inc.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.