iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Dergilik by TURKTELL BILISIM SERVISLERI A S, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Dergilik

By TURKTELL BILISIM SERVISLERI A S

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Dergilik, zengin dergi seçeneklerinden dilediğinizi okumanızı sağlayan dijital dergi okuma platformudur. Dergilik'teki 200'den fazla derginin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilir, sevdiğiniz dergileri her zaman her yerde yanınızda taşırsınız.

Ayrıca;
- Ana sayfada Dergiler ve Gazetelerden seçilmiş öne çıkan makaleleri okuyabilirsiniz.
- Otomatik indirme özelliği ile dilediğiniz dergilerin güncel sayısı geldiğinde otomatik olarak cihazınıza indirilmesini sağlayabilir,
- Cropy ile dilediğiniz sayfaları kesip saklayabilir (Dergilerim > Kliplerim altında ya da cihazınızın foto galerisinde) veya arkadaşlarınızla paylaşabilir,
- İndirdiğiniz dergileri internetiniz olmadan çevrimdışı iken okuyabilirsiniz.

ABONELİK ve ÜCRETLENDİRME:

- Dergilik'ten tüm operatör kullanıcıları faydalanabilir.
- Aboneliklerin görüntülenebilmesi için uygulamaya giriş yapılması yeterlidir. Giriş yapma işlemi tamamen ücretsizdir.
- Tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik'te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş Turkcell aboneleri tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden yüzlerce dergiyi keyifle indirip okuyabilirler.
- Tarife paketi kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları DERGI yazıp 2200’ye kısa mesaj göndererek ya da uygulama içerisindeki "Abone Ol" sekmesine tıklayarak aylık sadece 13,90 TL’ye tüm dergilere abone olabilirler. Bu kullanıcıların Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek için kullanacakları mobil internet, varsa mobil internet paketlerinden düşülür, paketleri yoksa standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
- Dergilik abonelik servisinden faydalanan Turkcell aboneleri, aboneliklerini IPTAL etmedikleri sürece abonelikleri devam eder, IPTAL edilen ay için tahsilat yapılır ve iptal edilen ay için uygulamada yer alan dergileri ücretsiz indirme hakkı ay sonuna kadar devam eder.
- Diğer operatör kullanıcıları AppStore üzerinden Dergilik kapsamındaki tüm dergilere aylık 14,99 TL ödeyerek abone olabilirler. Dergilik kapsamındaki dergileri indirmek, uygulama içinde gezinmek için kullanacakları data operatörlerindeki mobil / sabit data tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
- Diğer operatör kullanıcılarımız Dergilik abonelik paket satın alma işlemini uygulama içi satın alma ile gerçekleştirerek tüm dergilere aylık 14,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz. Ödeme yaptığınıza dair e-postanıza Apple tarafından fatura gönderilir. Geçerli periyodun bitmesinden en az 24 saat önce otomatik yenileme seçeneği kapatılmadığı sürece üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.
- App Store üzerinden uygulama içi aboneliki alımlarında, hesap ayarlarından üyelik tercihlerinizi değiştirmediğiniz sürece geçerli periyodun bitişinden 24 saat önce iTunes hesabınızdan yenileme için aynı miktarda para çekilir.
- Cihazınızdan satın alma yaptıktan sonra hesap ayarları üzerinden üyeliklerinizi yönetebilirsiniz.
- Aktif üyelik süresi içinde üyelik iptal edilemez.

TEKİL SATIN ALMA:
- Tarife paketleri kapsamına Dergilik eklenmemiş Turkcell kullanıcıları ile diğer operatör kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan ücretli dergileri tekil olarak da satın alabilirler. Tekil satın alım için fiyat seviyeleri şöyledir:
3,49 TL (tek dergi)
6,99 TL (tek dergi)
9,99 TL (tek dergi)
12,99 TL (tek dergi)
- Tekil dergi indirme işlemleri yapan kullanıcıların indirme işlemi için kullanacakları mobil internet/sabit internet, bağlı bulunulan mobil/sabit operatörlerinin tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.


Dergilik servisi hakkında detaylı bilgiye mobil uygulamanın Yardım > Sık Sorulan Sorular bölümünden ulaşabilirsiniz. Güvenlik Politikamıza ise http://www.turkcell.com.tr/tr/gizlilik-ve-guvenlik linkinden ulaşabilirsiniz.

Her sürümde sizden gelen yorumları dikkate alarak iyileştirmeler yapmaya özen gösteriyoruz. Yorum, öneri ve şikayetlerinizi uygulama içindeki Yardım > Bize Ulaşın ya da e-posta ile info-dergilik@turkcell.com.tr üzerinden iletebilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

What's New in Version 3.8.0

* Gazete ve dergi kataloğuna daha kolay erişiminiz için önyüzde bazı iyileştirmeler yaptık.
- Artık dergi ve gazete listelerine ana sayfadan da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
- Sol üst menüden DERGİLER – GAZETELER’e tıklayarak tüm yayınları görüntüleyebilirsiniz.
- Cihazınıza indirdiğiniz dergi ve gazeteleri İNDİRDİKLERİM menüsü altındaki “Dergilerim” ve “Gazetelerim” sekmeleri altında bulabilirsiniz.
* Önyüz iyileştirmelerinin yanı sıra yaptığımız performans iyileştirmeleri sayesinde de içeriklere daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Her sürümde sizden gelen bilgiler doğrultusunda iyileştirmeler yapmaya, içeriğimizi genişletmeye devam ediyoruz. Yorum, öneri ve şikayetlerinizi AppStore ya da uygulama içindeki Yardım > Bize Ulaşın üzerinden iletebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Dergilik
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Magazines & Newspapers
  • Updated:
  • Version: 3.8.0
  • Size: 101 MB
  • Languages: English, Arabic, Danish, Dutch, French, German, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Traditional Chinese, Turkish, Vietnamese
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.