iTunes

Iniciando iTunes Store.Si iTunes no se inicia, haz clic en el icono de la aplicación iTunes en el Dock de Mac o en el escritorio de Windows.Progress Indicator
Abriendo el iBooks Store.Si iBooks no se abre, haz clic en la app iBooks del Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

No encontramos iTunes en este ordenador. Para descargar gratis la App Mobil Tavla de TTNET A.S., obtén iTunes ya.

¿Ya tienes iTunes? Haz clic en Ya tengo iTunes, para que sea activado.

I Have iTunes Descarga gratis
iTunes para Mac y PC

Mobil Tavla

Por TTNET A.S.

Abre iTunes para comprar y descargar Apps.

Descripción

TAVLASEVERLER TELEFONLARINIZIN BAŞINA!

--------------------------------------
*** MOBIL TAVLA 100.000 KULLANICIYA ULAŞTI ****
----------------------------------------
*** KULLANICI YORUMLARI ***

-“Tavla alternatifleri arasında en başarılısı denebilir bence”
-“ Güzel olmuş daha iyisi yok!! Bravo ”
- “Tavla oynamak hiçbukadar eğlenceli olmamıştır bi de yeniyorsam”

Mobil Tavla, geleneksel tavla oyununun mobil uygulamasıdır. Bu uygulama ile tavla egzersizi yapabilir ve topladığınız puanlarla rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Online veya aynı cihazdan karşılıklı olarak oynanabilen Mobil Tavla uygulaması, iPhone veya iPad cihazınızdan gerçek rakiplere karşı tavla oynamanıza olanak sağlar.

* Online
Bu bölümde internet bağlantısı üzerinden tavla oynayabilirsiniz. Game Center hesabınız ile oyuna girip “Online” sekmesine tıkladığınızda karşınıza “Şimdi oyna” butonu çıkacaktır. Bu butonu tıkladığınızda Mobil Tavla uygulaması sizi diğer online Mobil Tavla oyuncuları ile eşleştirmeye çalışır. Eşleşme tamamlandığında zar atarak rakibinizle tavla oynamaya başlayabilirsiniz. Bu bölümde kazandığınız puanları Skorlar sekmesinden görebilir, mevcut puanınızı ve sıralamanızı paylaşabilirsiniz.

* Çift Kişi
İki rakibin, Mobil Tavla uygulaması ile aynı cihazda karşılıklı tavla oynayabilmesi için geliştirilmiştir. Bu bölümde kazanılan ve kaybedilen oyunlar, “Skorlar” menüsündeki istatistik ve puanlarınızı etkilemeyecektir.

* Skorlar
Mobil Tavla uygulamasının genel puan durumuna “Skorlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bölümde kendi sıralamanıza bakabilir ve sıralamanızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

* Puanlama
Mobil Tavla uygulamasının “Online” bölümünde oynanan oyunlarda galibiyete 10, mars etmeye ise 20 puan verilmektedir. Mobil Tavla uygulamasında kaybedilen oyunlarda mevcut puanlar azalmamaktadır. Ayrıca oyun sırasında uygulamadan çıkan oyuncudan puan düşmez, rakip oyuncu mars etmiş sayılır.
Mobil Tavla hakkındaki görüş, öneri ve diğer geri bildirimleriniz için lütfen konu kısmına “Mobil Tavla” yazarak appsupport@ttnet.com.tr adresine e-posta gönderiniz.

İyi eğlenceler.

--

Backgammon fans, set up your phones!

Mobil Tavla is the mobile application version of the traditional backgammon game. You can play backgammon via the internet or on the same device against real opponents.

* Online
In this section, you can play backgammon via internet. When you run the Mobil Tavla application using your Game Center account and click the “Online” button, “Şimdi oyna”(Play now) button will appear. After this action, the application tries to match backgammon players. When the matching is complete, you can roll the dice and start the game. In order to see and share your scores, please click the “Skorlar”(Scores) button.

* Çift Kişi (Two Player)
This section is developed for two players playing against each other on the same device. Your won and lost games in this playing mode will not affect your scores in the “Skorlar” tab.

* Skorlar (Scores)
In this section, you can see your own scores and ranking among all Mobil Tavla players. If you want, you can share your points and ranking with your friends. If you win the game, you will gain 10 points. If you win the game before your opponent has collected anything, you will get 20 points.

For feedback and suggestions please contact us by adding “Mobil Tavla iOS” to the subject line and sending an email to appsupport@ttnet.com.tr

Good Luck!

Novedades de la versión 1.2

- Küçük hatalar giderildi.

---

- Minor bug fixes were made.

Capturas de pantalla

Captura de pantalla del iPhone 1
Captura de pantalla del iPhone 2
Captura de pantalla del iPhone 3
Captura de pantalla del iPhone 4
Captura de pantalla del iPhone 5
Captura de pantalla del iPad 1
Captura de pantalla del iPad 2
Captura de pantalla del iPad 3
Captura de pantalla del iPad 4
Captura de pantalla del iPad 5

Otros usuarios también compraron

Mobil Tavla
Ver en iTunes
Esta App esta diseñada para el iPhone y el iPad
  • Gratis
  • Categoría: Juegos
  • Actualizado :
  • Versión: 1.2
  • Tamaño: 13.8 MB
  • Idiomas: Inglés, Turco
  • Vendedor:

Compatibilidad: Requiere iOS 4.2 o posterior. Compatible con iPhone, iPad y iPod touch.

Valoraciones de clientes

No hemos recibido suficientes valoraciones para poder mostrar un promedio de la versión actual de este artículo.