iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app CampaignTR by Lift Dijital iletisim Hizmetleri Limited Sirketi, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

CampaignTR

By Lift Dijital iletisim Hizmetleri Limited Sirketi

Open iTunes to buy and download apps.

Description

İngiltere’nin en büyük bağımsız yayın kuruluşu Haymarket tarafından 1968 yılından bu yana yayınlanan dünyanın en saygın reklam, medya ve iletişim dergilerinden Campaign, 1 Ocak 2012 tarihinde Türkiye’deki okurlarıyla buluştu.

İngiltere'nin en büyük bağımsız yayın kuruluşu Haymarket'ın resmi stratejik ortağı Lift Content Factory tarafından yayınlanan
Campaign Türkiye, Asya Pasifik, Orta Doğu, Hindistan edisyonlarından sonra Campaign'in gelişen pazarlara açıldığı en önemli yayınlarından biri.

Campaign Türkiye, baş döndürücü bir hızla gelişmekte olan sektörün dinamiklerini yakından takip ve analiz ederek, ajans ve markaların iş hedeflerine, yaratıcı çalışmalarına ve sektörün gelişimine katkıda bulunma amacını taşıyor.

İletişim, medya ve reklam sektörünün nabzını tutan Campaign Türkiye’de yerel ve global ses getiren röportajlar, başarı hikayeleri, son trendler, sektör analizleri ve uzman görüşleri yer alıyor.

Haymarket Business Media bünyesindeki “Brand Republic” ailesinin diğer yayınları “Mediaweek”, “PRWeek”, “PrintWeek”, “Marketing”, “Media”, “Medical Marketing Media”, “Revolution”, “Event”, “Conference&Incentive Travel” ve “Direct Marketing” dergilerinin içerik havuzundan da yararlanan Campaign Türkiye, geleneksel medyadan dijital medyaya geçiş sürecinde en önemli ihtiyaç olan “İçerik çözümleri” konusunda da önemli bir sektörel mecra olmayı hedefliyor.

What's New in Version 1.4

Push notification support
Unlimited issue support

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
CampaignTR
View In iTunes
  • Free
  • Category: Business
  • Updated:
  • Version: 1.4
  • Size: 15.0 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 5.0 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.