螢幕截圖

簡介

Umožňuje objednání se do vyvolávacího systému (rezervační systém) na konkrétní datum a čas. Klient pak přichází v termínu, na který se objednal, je vyvolán s prioritou a vyhne se dlouhým čekacím frontám. Z důvodu zabezpečení před takzvanými fiktivními klienty se návštěvník po příchodu do instituce autentizuje pomocí obdrženého ověřovacího kódu. Pro zadání autentizačního rezervačního kódu slouží vyvolávací systém s tiskárnou pořadových lístků a dotykovým diplejem.

Je nastavena dobu tolerance po kterou je objednaný klient do vyvolávacího systému přijat. Návštěvník tedy nemusí mít strach, že bude volán ve své nepřítomnosti, pokud by se s příchodem do instituce mírně zpozdil.

Rezervační systém WebCall - propojení vyvolávacího systému a internetu
Uživatelé našich vyvolávacích systémů mají možnost nabídnout svým klientům nadstandardní služby propojením vyvolávacího systému a internetu čímž je vyvolávací systém doplněn o možnosti systému rezervačního.

Klienti tak mají možnost se přímo na vlastním chytrém zařízení objednat do vyvolávacího systému a tím si rezervovat termín vlastní návštěvy.

English description:
Booking system WebCall
http://www.altairsoftware.cz/en-us/state-administration/booking-system-webcall

新內容

版本 2.6

Opraveny chyby

資料

銷售商
Altair Software s.r.o.
大小
2 MB
類別
商業
相容性
需要 iOS 8.0 或以上版本。與 iPhone、iPad 及 iPod touch 相容。
語言
捷克文、英文
年齡
分級為 4+
Copyright
© 2014 Altair Software
價格
免費

支援

  • 家人共享

    啟用「家人共享」,即可讓最多六名家庭成員使用此 App。

更多此開發者的出品

你可能也喜歡