Screenshots

Description

Lrytas.lt naujienų portalas - Jūsų išmaniąjame iPhone telefone. Šios programėlės pagalba galėsite skaityti karščiausias naujienas iš Lietuvos ir viso pasaulio, sužinoti, kokie orai bus artimiausią savaitę bei horoskopą savo zodiako ženklui, žiūrėti video naujienas, laidų įrašus arba "Lietuvos Ryto TV" gyvai.

What's New

Version 2.22

* updated cache control
* fixed reading history log

Customer Reviews

Pastoviai lūžta

Skaitom

Smagus leidinys, tik naudotis nepavyksta. Straipsnio užbaigti skaityti neįmanoma pakimba arba tiesiog baltas ekranas užsidega, ypatingai jei reklama per vidurį ar nuotrauku galerija pradedu žiūrėti. Naudoju iPhone 6S+. Paskutine atnaujinta OS operacine sistema. Sutvarkykite prašau!

Nerius

Neriusad

Butu gera ir lengvai naudojama programele, jei L.Rytas sutvarkytu keleta smulkmenu. Paskaicius straipsni ir gryztant atgal, visuomet gryztama i pacia straipsniu pradzia, virsu, bet ne i ta pacia vieta, kur buvo skaitytas straipsnis. Kadangi labai daug straipsniu kartojasi labai erzina ieskoti vietos, iki kur jau buvo skaityta.

Mantas

Mantas J

Tai ar jus padarysite galų gale straipsniuose prie kuriu parašyta "video" galimybe juos žiūrėti? Naudoju iPhone 5 ir nei viename straipsnyje nerandu video nors rašoma kad yra..

Information

Seller
Lrytas
Size
8.9 MB
Category
News
Compatibility
Requires iOS 7.1 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
© Lrytas.lt
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like