iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organise and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Chip CZ by Burda Praha, spol. s r.o., get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Chip CZ

By Burda Praha, spol. s r.o.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Přečtěte si nyní technický časopis Chip také ve verzi pro iPad! Přináší exkluzivní informace ze světa počítačů a digitální techniky, testy a užitečné návody, reportáže a tipy na zajímavé aplikace. Redakce Chipu se důsledně snaží každý příspěvek a článek přizpůsobit pro iPad. Digitální edice Chipu tak plně využívá technické a grafické možnosti moderních publikačních nástrojů: lepší přehlednost, interaktivní grafiku a rozšířený obsah.

Jako náhrada za přikládané Chip DVD se nabízejí Download tikety - on-line poukázky na bezplatné stažení softwaru a plných verzí souvisejících s uveřejněnými články.

Informace o předplatném Chipu na iTunes:
Chcete-li zakoupit předplatné, klepněte na „Přihlásit odběr“ a následně si vyberte mezi třemi různými typy předplatného lišícími se délkou předplatitelského období: tři měsíce stojí 5.99 €, šest měsíců 11.99 € a roční předplatné pak 21.99 €. Platba je realizována pohodlně přes váš iTunes účet. POZOR: Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením stávajícího předplaceného období. Nákupy jednotlivých čísel jsou samozřejmě stále možné, cena 2.69 €.

Předplatné lze snadno spravovat a také případně ukončit prostřednictvím vašeho účtu na iTunes: V iPadu so otevřete Nastavení, zvolte Store a klepněte na Apple ID. Zvolte Zobrazit Apple ID a zadejte heslo k vašemu účtu. Následně přejděte k oddílu Subscription a zvolte Manage. Zde můžete měnit parametry vašeho předplatného.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA PRAHA, spol. s r.o., budou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Poskytnutím svých údajů zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách speciálních nabídkách a akcích pro předplatitele. Informace o podmínkách předplatného a ochraně osobních údajů na http://www.chip-app.cz/predplatne.
Vydavatel nemá k dispozici žádné bankovní údaje a čísla platebních karet zákazníků. Veškeré platební operace jsou provozovány výhradně společností Apple Inc. Další informace o sběru osobních údajů společností Apple naleznete na stránce http://www.apple.com/privacy/.

What's New in Version 1.0.8

- podpora pro nejnovější formát Adobe Folio
- podpora pro zoom PDF vydání (od 6/2013)

---

- support for new Adobe Folio format
- support for zoom of PDF issues (from 6/2013)

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Chip CZ
View In iTunes
  • Free
  • Category: News
  • Updated: 31 May 2013
  • Version: 1.0.8
  • Size: 7.6 MB
  • Language: Czech
  • Developer: BURDA Praha, spol. s r.o.

Compatibility: Requires iOS 5.0 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.