iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Ruwer by inFullMobile Sp. z o. o., get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Ruwer

By inFullMobile Sp. z o. o.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

RUWER to bezpłatna aplikacja przeznaczona dla osób, które uwielbiają jeździć na rowerze, podziwiać Warszawę oraz rywalizować z najlepszymi. Wybierz swoją drużynę i dołącz do największego wyścigu rowerowego w stolicy.

Aplikacja RUWER motywuje do większej aktywności fizycznej, a to wszystko dzięki funkcjom zarówno zdobywania punktów, śledzenia swoich postępów, obserwowania rankingów, dzielenia się swoimi wynikami na Facebooku, jak również dzięki możliwości rywalizacji ze swoimi znajomymi.

Co więcej, aplikacja zapewnia zdrową rywalizację, porcję dodatkowych endorfin, świetną zabawę z przyjaciółmi, życie zgodnie z naturą oraz odkrywanie nieznanych dotąd zakątków Warszawy.

Poznaj funkcjonalności BEZPŁATNEJ aplikacji:

- ZDOBYWAJ PUNKTY - po każdej rowerowej przejażdżce po Warszawie otrzymujesz punkty. Im jest ich więcej, tym szansa by stać się liderem rankingu wzrasta.

- ANALIZUJ SWOJE WYNIKI - aplikacja kontroluje Twoją aktywność fizyczną. Bezpośrednio po przejechanej trasie możesz dowiedzieć się m.in. sprawdzić ile kilometrów przejechałeś, jaki był czas przejazdu oraz z jaką prędkością śmigałeś przez miasto. Każdy przejechany kilometr to nie tylko kolejny punkt na Twoim koncie, ale przede wszystkim krok bliżej zwycięstwa Twojej drużyny!

- ZOBACZ JAK IDZIE POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM - dzięki ogólnodostępnym rankingom możesz obserwować i porównywać wyniki pozostałych uczestników największego wyścigu rowerowego w stolicy. Walcz o najwyższe miejsca w tabeli w swoim zespole.

- RYWALIZUJ ZE ZNAJOMYMI - aplikacja RUWER to nie tylko świetna zabawa międzydrużynowa. To również zdrowa rywalizacja pomiędzy Tobą a Twoimi znajomymi. Bądź czujny i nie pozwól, by Twój znajomy Cię wyprzedził!

- POCHWAL SIĘ SWOIMI OSIĄGNIĘCIAMI - aplikacja RUWER jest zsynchronizowana z portalem społecznościowym Facebook, co umożliwia Ci udostępnianie swoich wyników i osiągnięć. Wystarczy jedno kliknięcie, by Twoi znajomi dowiedzieli się jak ostrym zawodnikiem jesteś.

- PODEJMIJ WYZWANIE - nowy tydzień, nowe wyzwania! Każdy tydzień, to kolejna możliwość otrzymania punktów extra. Biorąc udział w wyzwaniu specjalnym możesz zgarnąć nawet dwukrotność standardowej liczby punktów.

Pobierz aplikację RUWER, wsiadaj na rower i udowodnij, że to właśnie twoja drużyna rządzi Warszawą!

Please be aware, that continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life.

What's New in Version 1.0.1

General bug fixes and performance improvements

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Ruwer
View in iTunes
  • Free
  • Category: Entertainment
  • Updated:
  • Version: 1.0.1
  • Size: 31.6 MB
  • Language: Polish
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.