Istantanee iPhone

Descrizione

Lexoni lajmet e fundit nga StarPlusTv si dhe na ndiqni ne LiveStream 24 Ore.

Për personat qe jetojnë ne Shkodër, Star Plus TV gjendet në kanalin 26 UHF. Beni një kërkim automatik në televizorin tuaj, dhe në kanalin 26, gjeni sinjalin e Star Plus Tv, ku keni mundësi të ndiqni programacionin që dëshironi.

Gjithashtu mund të na ndiqni edhe në platformën Abcom.

Ju ftojmë të na ndiqni.
Star Plus – Televizioni juaj

Novità

Versione 2.0

Lajmi fundit në kohë reale ju vjen me anë të një njoftimi automatik

Recensioni clienti

The

Thethivillage

Thank you. Great app

Italia

Altini Italia

Bravo

Ok

Bacani74

App me i miri ne llojin e tij, punon shum mire, do te jepja 5 yje por duhet nje azhornim per Apple Tv (duhet qe te bllokosh fikjen e ekranit ose nqs eshtë e mundur beje qe te punoje ne background kur eshtë e lidhur me Apple Tv)

Informazioni

Venditore
Terenc Pepa
Dimensione
3.1 MB
Categoria
News
Compatibilità
Richiede iOS 7.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.
Lingue
Inglese
Età
Classificazione: 4+
Copyright
© StarPlusTv
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Altre app di questo sviluppatore

Ti potrebbe piacere