Istantanee iPhone

Descrizione

Šetřete s mobilní aplikací programu U-šetřete od UniCredit Bank v České republice!

Aplikace je určena pro klienty programu U-šetřete, kteří chtějí nosit všechny slevy stále u sebe v kapse. U-šetřete – to jsou slevy ušité na míru Vašim potřebám a elegantně zabalené do Vaší platební karty. Další předností programu je anonymní a jednoduché čerpání slev – již nemusíte tisknout žádné vouchery ani si o slevu říkat. Jediné, co je pro získání slevy potřeba udělat, je aktivovat nabídku a poté zaplatit platební kartou tak, jak jste zvyklí. Výše slevy, tedy částka, kterou jste ušetřili, Vám bude následně připsána na běžný účet nebo kreditní kartu.

Ve srovnání s webovým portálem www.u-setrete.cz přináší mobilní aplikace rozšíření v podobě vyhledávání slev v okolí a navigace do prodejen a restaurací, v nichž lze slevové nabídky uplatnit. Další výhodou aplikace je možnost okamžité aktivace slevy například při čekání ve frontě na zaplacení.

Oblíbené tipy
* Jednotlivé nabídky si můžete aktivovat již z náhledu. Stačí pouze prstem popotáhnout nabídku doleva a kliknout na potvrzovací tlačítko.
* Zaujala Vás nějaká nabídka tak, že ji rovnou chcete využít? Jednoduše si v seznamu prodejen v detailu nabídky vyberte preferovanou prodejnu, klikněte na ni a spusťte si automatickou navigaci do prodejny.

Jste klient UniCredit Bank, ještě nemáte registraci v programu U-šetřete a chcete také šetřit na každém kroku? Jednoduše se zaregistrujte přímo v této aplikaci nebo na webu www.u-setrete.cz. Do tří pracovních dnů od registrace Vám budou e-mailem zaslány přihlašovací údaje.

Co je potřeba udělat po registraci, abyste mohli začít šetřit?
* Vyberete si slevu, o kterou máte zájem, a jedním kliknutím ji aktivujete.
* Pak už stačí jen zaplatit u vybraného obchodníka svou platební kartou UniCredit Bank přesně tak, jak jste zvyklí.
* O slevu si nemusíte říkat ani se nijak prokazovat. Při placení Vám bude z karty stržena celá částka, veškeré slevy Vám poté budou nejpozději do 30 dní připsány na bankovní účet nebo kreditní kartu. Již za 2 až 3 dny uvidíte v mobilní aplikaci nebo na internetové stránce programu, kolik jste ušetřili.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo námětů k vylepšení nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese usetrete@u-setrete.cz nebo na infolince UniCredit Bank 800 14 00 14.

Novità

Versione 1.6.1

Vylepšili jsme pro vás pár maličkostí a změnili polohu odhlašovacího tlačítka tak, ať nezasahuje do loginu.

Informazioni

Distributore
Dateio, s.r.o.
Dimensione
20.7 MB
Categoria
Finanza
Compatibilità

Richiede iOS 8.0 o versioni successive. Compatibile con iPhone, iPad e iPod touch.

Lingue

Inglese

Età
Classificazione: 4+
Copyright
© 2015 Dateio, s.r.o.
Prezzo
Gratis

Supporto

  • “In famiglia”

    Se “In famiglia” è stato attivato, fino a sei membri della famiglia potranno usare l’app.

Altre app di questo sviluppatore

Ti potrebbe piacere