iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Malý bůh - Pod paprsky Zářícího by VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Malý bůh - Pod paprsky Zářícího

By VLTAVA-LABE-PRESS, a.s.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Vážení čtenáři,

máme radost, že vám v nové aktualizaci můžeme přinést další pokračování kultovního českého komiksu. V naší aplikaci Pod paprsky zařícího teď najdete kompletní sadu šesti Kruanových příběhů. Tyto komiksy se poprvé objevily v sedmdesátých letech na stránkách časopisu ABC a způsobily poprask. Poté vyšly mnohokrát v různých speciálních komiksových edicích a vždy nadchly novou generaci čtenářů.

Snažili jsme se o co největší čtenářský komfort. Aplikace proto umožňuje prohlížet komiks v několika módech. Buď si můžete jednoduše listovat stránkami a zvětšovat či zmenšovat je pomocí dvou prstů, nebo se dvojitým poklepáním dostat do obrázkového módu. V něm pohodlně procházíte komiks políčko za políčkem. Jedno klepnuí na stránku zobrazí náhledy dalších komiksových stránek a text, který ke každé stránce komiksu přímo pro aplikaci napsal Vlastislav Toman.

V aplikaci najdete jako bonus několik 3D modelů – Malého boha, koníky a Vejce. Pro ty z Vás, které zajímá, jak komiks vznikl, je připraven i videorozhovor s jeho duchovním otcem Vlastislavem Tomanem.

Doufáme, že z aplikace budete mít stejnou radost jako my, a že se budete dobře bavit. Vzhledem k nákladům na vývoj a nákup práv na uveřejnění komiksů jsme cenu jednoho vydání stanovili na 1,79 eur, cenu celé trilogie na 3,59 eur a všech šest dílů si můžete koupit za 6,99 Eur. Všichni, kdo už si komiks dříve zakoupili na iPadu, si ho mohou zdarma stáhnout také do iPhone. Stačí klepnout na ikonu Obnovit nákupy a přihlásit se pod stejným iTunes účtem.

Aplikace funguje na iPadu, iPadu 2, mobilních telefonech iPhone 4 a iPhone 3Gs a přehrávačích iPod touch 3. a 4. generace. Na iPhonech 3G funguje také, ale rychlost prohlížení je kvůli jeho nižšímu výkonu pomalejší.

Doufáme, že se budete dobře bavit. Vaše podněty, jak aplikaci vylepšit, případně návrhy, jaké další komiksy byste si přáli na iPad vidět, uvítáme na naší Facebookové stránce NewsLab.cz.

Děkujeme, tým NewsLab.cz

What's New in Version 3.0.2

Drobná vylepšení

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Malý bůh - Pod paprsky Zářícího
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Books
  • Updated:
  • Version: 3.0.2
  • Size: 394 MB
  • Language: English
  • Developer:
Rated 9+ for the following:
  • Infrequent/Mild Cartoon or Fantasy Violence

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.

Top In-App Purchases

  1. Pod paprsky zářícího (celá trilogie)3,99 €