iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app 7 Kıta 7 Bölge Seyahat by VIP Tourism Communication, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

7 Kıta 7 Bölge Seyahat

By VIP Tourism Communication

Open iTunes to buy and download apps.

Description

VIP Turizm 7 Kıta 7 Bölge iPad Aplikasyonu;7 kıtada 100 ülkeyi kapsayan 300 farklı program ve 7 bölgenin en güzel tatil programlarını ayrıntılarıyla sunan çok özel bir seyahat uygulaması. Tur, tatil, gezi, kutlama ve gemi programlarının yer aldığı seyahat uygulaması, unutulmaz tatiller için önemli bir referans.

Türkiye’nin en geniş tatil programına sahip VIP Turizm, iPad aplikasyonu ile dünyanın her yerinde farklı seçeneklerdeki tatil uzmanlığı ile misafirlerine VIP ayrıcalığı sağlıyor. Türkiye’nin ilk yurtdışı tur programının gerçekleştiren VIP Turizm, 43 yıllık deneyim ve bilginin ışığında oluşturduğu 7 Kıta 7 Bölge Aplikasyonu ile tüm deneyim ve birikimlerini seyahatseverlerle paylaşıyor.

Birbirinden farklı, her zevke hitap edecek, 7 kıtada ve 7 bölgede yüzlerce farklı seyahat programının yer aldığı iPad aplikasyonuyla, gezilerin bir çoğunda her hafta, hatta her gün hareket etme imkanı veriliyor. Bu uygulama ile 7 kıtada kültür, tatil ve eğlenceyi birleştiren, klasikler, kentler, tatiller, gemiler, kutlamalar, düğün, balayı ve luxury konseptleri ile 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklamalı, şehir turlu ve geleneksel “VIP Hoşgeldiniz Aksam Yemeği” içeren çok özel programları bulabilirsiniz.

iPad Screenshots

iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
7 Kıta 7 Bölge Seyahat
View In iTunes
  • Free
  • Category: Travel
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 5.2 MB
  • Languages: English, German
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 3.2 or later. Compatible with iPad.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.