iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Charlie pizza/La Crepe by Artūras Paleičikas, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Charlie pizza/La Crepe

By Artūras Paleičikas

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Kiek Jums svarbu greitai surasti artimiausią restoraną? Ar užsisakyti maistą į namus? Norite gauti išskirtinius pasiūlymus bei linksmai praleisti laiką, laukiant užsakymo? Šioje aplikacijoje rasite aplink Jus esančius artimiausius Charlie ir Lacrepe restoranus, specialiai Jums skirtus pasiūlymus, įtraukianti žaidimą bei kitas naudingas funkcijas.

PAGRINDINĖS FUNKCIOJOS
Restoranai - Arčiausiai Jūsų buvimo vietos esantys Charlie ir LaCrepe restoranai kuriuose bus rodomas tikslus adresas, darbo laikas.
19991 maisto į namus užsakymo numeris- Paspaudę ant jo iškart atsidursite 19991.lt puslapyje, kuriame galėsite išsirinkti norimą maistą ir užsisakyti į Jūsų pageidaujamą vietą.
Akcijos - Charlie ir LaCrepe specialiai aplikacijos naudotojams skirti pasiūlymai/akcijos
Kokybės nuotrauka – mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl ši funkcija leis Jums fotografuoti vaizdą, parašyti savo komentarą ir išsiųsti mums atsiliepimą apie aptarnavimą ar pateiktą maistą.
Nuolaidų kortelę – patogiai galėsite aktyvuoti nuolaidų kortelę.
Žemėlapis- rodomas visos Lietuvos žemėlapis su visais esančiai Charlie ir LaCrepe restoranais, Matydami savo buvimo vietą Jus itin parastai kur jo esamoje aplinkoje yra artimiausias restoranas. Taip pat galima susirasti visus esamus restoranus. Šalia restorano žymeklio yra adresas, darbo laikas ir telefonas, kuriuo galima paskambinti ir rezervuoti staliuką.
Žaidimas – Laukiant užsakymo, yra puikus būdas praleisti laiką žaidžiant, todėl Jums sukūrėme paprasta bet įtraukiantį picų sprogdinimo žaidimą, kuris leis išjudinti Jūsų pirštus bei suteiks gerą nuotaiką.

What's New in Version 1.2

Minor bugfixes

iPhone Screenshot

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
Charlie pizza/La Crepe
View In iTunes
  • Free
  • Category: Entertainment
  • Updated:
  • Version: 1.2
  • Size: 5.1 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimised for iPhone 5.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.