iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Karadeniz TV by Garanti Sistem Bilisim Teknolojileri, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Karadeniz TV

By Garanti Sistem Bilisim Teknolojileri

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Karadeniz TV Iphone Uygulaması

HAKKIMIZDA
Yayıncılığa, 1994 yılında, 98.2 frekansından yayın yapan Karadeniz Radyo ile başlayan kuruluşumuz, radyoda yakalanan başarıları televizyon yayıncılığından da sürdürmek üzere 2005 yılında, Karadeniz TV projesini hayata geçirmiştir.

Televizyon kanalımız, yayına başlamasının ardından çok kısa bir sürede, yayın ilkeleri, tarafsız haberleri ve kaliteli programlarıyla, bilinirliğini ve izleyici kitlesini artırmıştır. Başarılarını aldığı ödüllerle de süsleyen Karadeniz TV'nin prensipleri arasında, toplumsal değerlerimize uygun yayınlar yapmak ve izleyicilerin istek ve beklentilerine yanıt vermek, her zaman öncelikli olarak yer almıştır.
Yakaladığı istikrarlı yükseliş grafiğiyle bugüne ulaşan Karadeniz TV, 2011 yılında yayınına başladığı; Türk aile yapısına uygun, kişilerin haklarına ve özel hayata saygılı, toplumsal gelişimi ve sivil toplum kültürünü destekleyen, sanata ve sanatçıya değer veren ve eğlenceli programlardan oluşan yeni yelpazesiyle, genel izleyici kitlesinin temiz ekran özlemini karşılamayı amaçlamaktadır.

Türksat 3A 11096 Vertical 30000 frekansından yayınını sürdüren ve D-Smart 151. kanalda izleyicileriyle buluşan Karadeniz TV, sitemizden ücretsiz olarak yüklenebilecek DigiBoxTV uygulamasıyla internet üzerinden de canlı olarak izlenebilmektedir.

Yazılım
İsmail Hüyüklü & Osman Biradlı
Garantisistem

iPhone Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
Karadeniz TV
View in iTunes
  • Free
  • Category: News
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 0.5 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 3.1.3 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.