Screenshots

Description

2011 yılında İzmir’de kurulan firmamız Engelli Sektöründe ithal ve yerli ürün satışı ve imalatı yapmaktadır.RA-ME, aradan geçen kısa zamanda müşterilerimizin hem evde hem de dışarıda yaşam kalitelerini arttırarak, konforlarını maksimum düzeyde sunmaya devam ederek güven kazanmıştır. Şirket ortakları İsmail Gödez ve Yücel Şen’in, engelli sektöründeki 30 yıllık deneyimleri ile firmamız ayrı bir güç kazanmıştır.

Ürün çeşitliliğini hızla arttırarak bugün engelli sektörünün en çok tercih edilen manuel-akülü-pediatrik-spor sandalyelerini, araç ve bina tipi rampalarını, çeşitli merdiven çözümlerini, taşıma liftleri ve asansörlerini, plaj ve havuz çözümleri ile özel imalat ürünlerini ve profesyonel teknik servisini kaliteli hizmetle sunmaktadır.

Ürün çeşitliliğini ve satış çıtasını Türkiye genelinde bayilikler alıp, yeni çözüm ortaklarıyla daha da fazla artırabilmiştir.Dinamik bir yapıya sahip olmamız, hizmete dayalı memnuniyete değer vermemiz, yeniliklerin takipçisi olmamız ve kişiye özeli üretmeye çalışmamız sebebiyle kısa sürede Engelli Sektöründe aranan bir firma olmayı başardık.

Satış sonrası hizmetin devamlılığını önemseyen firmamız, ürünlerin bakım ve teknik servisi için donanımlı bir atölye ve ekibe sahip olup, İzmir Evka 3-Bornava'da tüm ürün çeşitlerine ulaşabileceğiniz 200 m2’lik ofisimizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Engelsiz her yolculukta yanınızdayız!

RA-ME SAĞLIKLI YAŞAM VE REHABİLİTASYON ÜRÜNLERİ SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

What's New

Version 2.2

new design

Information

Seller
hasan kahraman
Size
39 MB
Category
Business
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Realistic Violence
Copyright
© Çınar Ajans 2017
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like