iTunes

Iniciando iTunes Store.Si iTunes no se inicia, haz clic en el icono de la aplicación iTunes en el Dock de Mac o en el escritorio de Windows.Progress Indicator
Abriendo el iBooks Store.Si iBooks no se abre, haz clic en la app iBooks del Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

No encontramos iTunes en este ordenador. Para descargar gratis la App Finansonline HD de Finans Yatirim Menkul Degerler A.S., obtén iTunes ya.

¿Ya tienes iTunes? Haz clic en Ya tengo iTunes, para que sea activado.

I Have iTunes Descarga gratis
iTunes para Mac y PC

Finansonline HD

De Finans Yatirim Menkul Degerler A.S.

Abre iTunes para comprar y descargar Apps.

Descripción

Türkiye'nin Özgün ve Zengin İçerikli Yatırım Portalı Finansonline, Finansonline HD iPad uygulamasıyla yatırımlarınıza yön verecek katma değerli içerik ve yenilikleri bir mobil platforma daha taşıyor.

Bu uygulamayla Finansonline müşterisi olarak;
•FinansInvest’teki portföyünüzü görüntüleyebilir;
•Hisse senedi, aracı kurum varantları, VIOP sözleşmeleri alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir;
•Sayfam ekranında bulunan piyasa özetinden ilgilendiğiniz yatırım araçlarını veya portföyünüzde yer alan hisse senetleri bilgilerini gerçek zamanlı olarak takip edebilir;
•Finansonline Gündem Başlıkları ve Son Dakika Haberleri ile piyasalardaki son gelişmeleri FinansInvest analist yorumları ve ekonomist görüşleriyle birlikte izleyebilir, seans açılış ve kapanışlarında piyasa yorumlarına ulaşabilir;
•Finans ve ekonomi alanlarında deneyimli bağımsız yazar kadromuzun size özel hazırladığı makaleleri takip edebilir;
•‘Online Yatırım Danışmanlığı’ hizmeti kapsamında, çeşitlendirilmiş yatırım ürünleri tavsiyeleri ile piyasaları günlük bazda en yakından takip edebilir, kısa ve orta vadeli yatırım önerilerini izleyebilir;
•Gerçek zamanlı olarak, BİST, VIOP, yurtdışı verileri ile, BİST’de en çok yükselen, düşen ve işlem gören hisse senetleri ve şirket haberleri gibi bilgileri takip edebilir;
•Araştırma sayfasından “Finansinvest Araştırma Bölümü” takip listesinde yer alan hisse senetlerine ait hazırlanan en son raporlara, gün içinde yayınlanan haber ve gelişmelerle ilgili katma değerli analist yorumlarına ulaşabilir ve “En Çok Önerilen Hisseler” bilgilerinden faydalanabilir;
•Yoğun olarak işlem yapan müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz “AL/SAT Pro” ekranından alım satım işlemlerinizi en pratik ve hızlı şekilde iletebilirsiniz.
***

Finansonline.com, Turkey’s leading trading and financial content platform bringing exclusively enriched content along with a rapid and secure trading experience for its clients, is now available on the iPad.
Finansonline’s value-added content is unique and exclusive to its clients and aims to assist them in their investment decisions.
In addition to content support that helps monitor global markets and events, Finansonline clients will also be able to securely execute orders on the BIST derivatives indices.
Finansonline HD for iPad is a free application which allows clients to:
- View their portfolio in Finansinvest
- Execute orders for equities and warrants on the BIST, as well as trading derivatives contracts,
- Monitor Turkish stocks and exchange-traded-fund (ETF) quotes with free streaming data,
- Follow up the markets’ daily agenda, daily market comments, and last-minute news headlines with value-added comments from FinansInvest analysts and economists, as well as infamous independent columnists,
- Read exclusive articles prepared by our widely-acclaimed independent commentators with an academic and professional background in finance and/or economics.
- Experience our unique online investment advisory services which provide investment advice especially tailored to your maturity requirements with diversified investment products.
- Browse and access Research reports of the well-known and widely-acclaimed Finansinvest Research Team, and their top picks list from the Research Tab.
The “My page” tab also enables users to follow up-to-the-minute information on their chosen financial instruments in a single page, with detailed review option of these instruments throughout the day with 1-, 5-, 60-minute, and daily charts.
The “BUY/SELL Pro” tab is a specially-designed trading screen that enables our clients to monitor the stocks and ETFs of their preference, and execute fast and accurate stock orders on the BIST.

Novedades de la versión 1.6.0

Borsa İstanbul BISTECH Sistemi VIOP geliştirmeleri yapılmıştır.

Capturas de pantalla del iPad

Captura de pantalla del iPad 1
Captura de pantalla del iPad 2
Captura de pantalla del iPad 3
Captura de pantalla del iPad 4
Captura de pantalla del iPad 5
Finansonline HD
Ver en iTunes
  • Gratis
  • Categoría: Finanzas
  • Actualizado :
  • Versión: 1.6.0
  • Tamaño: 12.0 MB
  • Idioma: Inglés
  • Vendedor:

Compatibilidad: Requiere iOS 7.0 o posterior. Compatible con iPad.

Valoraciones de clientes

No hemos recibido suficientes valoraciones para poder mostrar un promedio de la versión actual de este artículo.