iPhone-schermafbeeldingen

Beschrijving

Ky aplikacion i dedikohet futbollit Shqiptarë në përgjithësi me theks të veçantë kampionatit vendor. Këtu mund të gjeni të rejat më të fundit në lidhje me Superioren, kampionatin e parë, kombëtaren, moshat, legjionarët tanë që luajnë nëpër kampionate të ndryshme, si dhe shumë të tjera.

Të gjitha këto të përcjellura tek ju me një saktësi të lartë dhe nga burime të sigurta që nuk i gjeni askund tjetër.

Me 'Superliga Fan Club', ju keni mundësi të lexoni:

Nieuw

Versie 1.0.1

Read News Inside App

Informatie

Verkoper
Briljant Kasami
Grootte
22.1 MB
Categorie
Sport
Compatibiliteit
Vereist iOS 9.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.
Talen
Engels
Leeftijd
Gekeurd 12+ voor:
Content met mild seksuele inhoud en naaktheid kan soms voorkomen
Copyright
© Briliant Kasami
Prijs
Gratis

Ondersteunt

  • Delen met gezin

    Tot zes gezinsleden kunnen deze app gebruiken als Delen met gezin staat ingeschakeld.

Meer van deze ontwikkelaar

Suggesties voor jou