iTunes

De iTunes Store wordt geopend.Als iTunes niet wordt geopend, klikt u op het iTunes-symbool in het Dock of op het Windows-bureaublad.Progress Indicator
De iBooks Store wordt geopend.Als iBooks niet wordt geopend, klikt u op het iBooks-symbool in het Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. Download nu iTunes om de gratis app Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm van Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S. te downloaden.

Heeft u iTunes al? Klik op 'Ik heb iTunes' om het te openen.

I Have iTunes Gratis download
iTunes voor Mac en pc

Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm

van Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Open iTunes om apps te kopen en te downloaden.

Omschrijving

Turkcell En Yakın uygulaması ile size en yakın Eczane (Nöbetçi Eczane), Hastane, Cam, Benzinlik, Banka Atm, Noter, Belediye, Konsolosluk, Polis, Banka Şubesi, Taksi, Otopark, Yeme-İçme, Sinema ve Eğlence noktalarının konumlarını bulabilirsiniz. Bu konumların detaylarını görebilir ve ilgili noktaya nasıl ulaşacağınıza dair alternatif yol önerilerini görebilirsiniz.
Ayrıca bulunduğunuz konumda Superonline fiber altyapısı olup olmadığını öğrenebilir, kolayca fiber konusunda bilgi almak için talepte bulunabilirsiniz.
Turkcell En Yakın uygulamasının Kamera özelliğini (Augmented Reality) sadece iPhone 3GS ve sonrası iPhone modeli sahipleri kullanabilir ve Kamera modunun sağlıklı çalışabilmesi için de açık bir alanda GPS sinyallarini alabilecek bir konumda bulunmak gerekir.
Turkcell En Yakın uygulamasının kullanımı sırasında abonenin konumuna (lokasyonuna) dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Abonenin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir. Konum bilgisi, Apple'ın cihazları (iPhone, iPad) için sağladığı servis üzerinden alınmaktadır ve kapalı mekanlarda hassasiyeti düşük olabilir.

Wat is er nieuw in versie 3.4

Kullanıcılarımızdan geri bildirimler üzerine En yakın uygulamasını yeniden yayınlıyoruz. En Yakın'ı kullandığın için teşekkür ederiz!

Schermafbeeldingen

iPhone schermafbeelding 1
iPhone schermafbeelding 2
iPhone schermafbeelding 3
iPhone schermafbeelding 4
iPad schermafdruk 1
iPad schermafdruk 2
iPad schermafdruk 3
iPad schermafdruk 4
iPad schermafdruk 5
Turkcell En Yakın : Nöbetçi Eczane , Hastane , Banka atm
Bekijk in iTunes
Deze app is voor iPhone en iPad ontwikkeld
  • Gratis
  • Categorie: Navigatie
  • Bijgewerkt:
  • Versie: 3.4
  • Grootte: 12.4 MB
  • Taal: Engels
  • Ontwikkelaar:

Compatibiliteit: Vereist iOS 6.0 of nieuwer. Compatibel met iPhone, iPad en iPod touch.

Klantbeoordeling

We hebben niet genoeg beoordelingen ontvangen om een gemiddelde weer te geven van de huidige versie van dit/deze programma.
Alle versies: