iTunes

De iTunes Store wordt geopend.Als iTunes niet wordt geopend, klik je het iTunes-symbool in het Dock of op het Windows-bureaublad.Progress Indicator
De iBooks Store wordt geopend.Als iBooks niet wordt geopend, klik je het iBooks-symbool in het Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is 's werelds eenvoudigste manier om jouw digitale mediacollectie te organiseren en uit te breiden.

We kunnen geen iTunes op jouw computer vinden. Download nu iTunes om uit de iTunes Store te kunnen downloaden.

Heb je iTunes al? Klik op 'Ik heb iTunes' om het te openen.

I Have iTunes Gratis download
iTunes voor Mac en pc

By Virtue Fall: An Action/ Urban Fantasy

"Shadowdance" urban fantasy saga

Dit boek is als download beschikbaar op je Mac of iOS-apparaat met iBooks, en op je computer met iTunes. Boeken kunnen worden gelezen met iBooks op je Mac of iOS-apparaat.

Omschrijving

"Spare her life," Adriana begged, "and I shall do all you ask!"

"Really?" Cytheria said with a malevolent smile. "You don't know what I'll ask. Or what it will cost."
_____

Vampire assassin Adriana Dupré travels from modern-day Los Angeles to Berlin, battling warrior sorcerers and a pack of vengeful werewolves for possession of two ancient shards.

With the shards, she can complete a deal with a sorcerer who will give her the information allowing her revenge against the vampire Cytheria who murdered her family and corrupted her baby sister.

But is revenge worth giving the sorcerer the power to enslave the world? And can she avoid becoming embroiled in the secret war between supernatural creatures - the Shadowdance?

The "Shadowdance" saga fills the void for fans of "Underworld" or "Buffy the Vampire Slayer." Be the first to tell your friends about it!

What readers say

"This author has a wonderful imagination and I like the way he mixed historical fiction into his modern day setting making his writing style unique for this genre." - The Book Diaries

"The action flows quickly and engagingly making for a real page turner." - Chris Schiffer, Online Reviewer

By Virtue Fall: An Action/ Urban Fantasy
Bekijk in iTunes
  • € 4,99
  • Beschikbaar op iPhone, iPad, iPod touch en Mac.
  • Categorie: Hedendaags
  • Publicatiedatum: 30-03-2012
  • Uitgever: Mark Wooden
  • Tekstlengte: 283 pagina's
  • Taal: Engels
  • Vereisten: Om dit boek te bekijken moet je een iOS apparaat hebben met iBooks 1.3.1 of nieuwer en iOS 4.3.3 of nieuwer of een Mac met iBooks 1.0 of nieuwer en OS X 10.9 of nieuwer.

Klantbeoordeling

We hebben niet genoeg beoordelingen ontvangen om een gemiddelde weer te geven van dit/deze boek.