iTunes

Otwieram iTunes StoreJeśli aplikacja iTunes nie uruchomi się, kliknij w ikonę aplikacji iTunes na pasku Dock lub na pulpicie systemu Windows.Wskaźnik postępów
Otwieranie sklepu iBooks Store.Jeśli aplikacja iBooks nie otwiera się, kliknij w nią na pasku Dock.Wskaźnik postępów
iTunes

iTunes to najłatwiejszy w obsłudze program do organizowania i dodawania rzeczy do kolekcji mediów cyfrowych.

Nie mogliśmy odnaleźć programu iTunes na komputerze. Aby pobrać i subskrybować podcast Havadan Sudan (Podcast) dostawcy Hande & Mehmet Turan, pobierz teraz aplikację iTunes.

Masz już aplikację iTunes? Kliknij w opcję Mam już iTunes, aby uruchomić aplikację.

Mam aplikację iTunes Do pobrania gratis

Havadan Sudan (Podcast)

Katalog wydawcy Hande & Mehmet Turan

Aby posłuchać podcastu audio, przesuń mysz na tytuł i kliknij w przycisk Odtwarzaj. Uruchom aplikację iTunes, aby pobrać i subskrybować podcasty.

Opis

Türkiye’den ve Dünyadan günlük hayat, teknoloji, sağlık, çevre, bilim, iş hayatı, sanat üzerine haftalık sohbet programı / Weekly discussion program on events and news from Turkey and World. This podcast is in Turkish.

Recenzje użytkowników

Gemiden mektuplar

Çok güzel bir podcast yayını. İstanbul trafiğini çekilir kılan güzel çift. Siyasi konulara girmeme konusunda (gelen provakatif eleştiri sonrası ) çok kuralcı olmasanız, doğal haliniz neyse o şekilde davranmanız daha güzel olur. Dinleyici kitlesi artsın veya azalmasın bakış açısına göre davranmasanız (davranıyorsunuz demiyorum) daha iyi olur. Çoğunluk özellikle cahilliğin pirim yaptığı bölgelerde pek anlam ifade etmez. Burada dikkat edilmesi gereken siyasi olaylarda (veya herhangi bir konuda referanssız bilgi paylaşmamak) yanlış bilgi verilmemesi olabilir. "Niye sadece kötü şeylerden bahsediyorsunuz?" demek bir podcast dinleyicisi için mantıklı talep veya eleştiri olmaz çünkü burası bir haber kanalı veya haber podcasti değil. Öyle bir amacı olduğunu da ittia etmiyor. Burayı dinleyerek siyasi görüş elde edilmez veya karar verilmez. Bu nedenle hep neden kötü şeylerden bahsediyorsunuz biraz da iyi şeylerden bahsedin gibi saçma ve biraz da hedef göstermeye çalışanları dikkate almayın. Yoksa öteki türlüsü kendisinden olmayanı susturmaya çalışanları (elinde olsa yaşama hakkı da vermez ama kahrolsun modern dünya ve kitle iletişim araçları) cesaretlendirmekten öte gitmez. Ekşi sözlükteki o yorumları yapanların podcast dinleyici oldukları sanmıyorum. Ya da en azından o bilinç düzeyine eriştiklerini düşünmüyorum. "Ulan bi yorum yazdım bak nasıl hizaya getirdim" kafasında bir beyin olduğu aşikar. Siyaset canınız istiyorsa olmalıdır. Burada asla kendinizi tehlikeye atacak noktaya gelmeniz veya aşırılaşmanız değil sadece doğallık ve hazımsız insanların istediğini noktada olmamak amacınız olmalıdır. Son olarak Mehmet Bey, bir bir süre yayını açma ve kapatma konusunda Hande Hanıma müsade etse daha da güzel olur. Tamam salt podcast açısından Mehmet Bey'in emeği daha fazla ama bizim görmediğimiz konularda sizin iş yükünüzü hafifleterek emekleri eşitleyendiği hissediliyor (ya da bana öyle geldi). Hande Hanıma için adelet istiyoruz :)

Słuchacze subskrybowali także

Havadan Sudan (Podcast)
Pokaż w iTunes

Oceny użytkowników

Nie otrzymaliśmy wystarczającej liczby ocen, aby wyświetlić średnią dla rzeczy: podcast.