iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download and subscribe to Havadan Sudan (Podcast) by Hande & Mehmet Turan, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Havadan Sudan (Podcast)

By Hande & Mehmet Turan

To listen to an audio podcast, mouse over the title and click Play. Open iTunes to download and subscribe to podcasts.

Description

Türkiye’den ve Dünyadan günlük hayat, teknoloji, sağlık, çevre, bilim, iş hayatı, sanat üzerine haftalık sohbet programı / Weekly discussion program on events and news from Turkey and World. This podcast is in Turkish.

Customer Reviews

Gemiden mektuplar

Çok güzel bir podcast yayını. İstanbul trafiğini çekilir kılan güzel çift. Siyasi konulara girmeme konusunda (gelen provakatif eleştiri sonrası ) çok kuralcı olmasanız, doğal haliniz neyse o şekilde davranmanız daha güzel olur. Dinleyici kitlesi artsın veya azalmasın bakış açısına göre davranmasanız (davranıyorsunuz demiyorum) daha iyi olur. Çoğunluk özellikle cahilliğin pirim yaptığı bölgelerde pek anlam ifade etmez. Burada dikkat edilmesi gereken siyasi olaylarda (veya herhangi bir konuda referanssız bilgi paylaşmamak) yanlış bilgi verilmemesi olabilir. "Niye sadece kötü şeylerden bahsediyorsunuz?" demek bir podcast dinleyicisi için mantıklı talep veya eleştiri olmaz çünkü burası bir haber kanalı veya haber podcasti değil. Öyle bir amacı olduğunu da ittia etmiyor. Burayı dinleyerek siyasi görüş elde edilmez veya karar verilmez. Bu nedenle hep neden kötü şeylerden bahsediyorsunuz biraz da iyi şeylerden bahsedin gibi saçma ve biraz da hedef göstermeye çalışanları dikkate almayın. Yoksa öteki türlüsü kendisinden olmayanı susturmaya çalışanları (elinde olsa yaşama hakkı da vermez ama kahrolsun modern dünya ve kitle iletişim araçları) cesaretlendirmekten öte gitmez. Ekşi sözlükteki o yorumları yapanların podcast dinleyici oldukları sanmıyorum. Ya da en azından o bilinç düzeyine eriştiklerini düşünmüyorum. "Ulan bi yorum yazdım bak nasıl hizaya getirdim" kafasında bir beyin olduğu aşikar. Siyaset canınız istiyorsa olmalıdır. Burada asla kendinizi tehlikeye atacak noktaya gelmeniz veya aşırılaşmanız değil sadece doğallık ve hazımsız insanların istediğini noktada olmamak amacınız olmalıdır. Son olarak Mehmet Bey, bir bir süre yayını açma ve kapatma konusunda Hande Hanıma müsade etse daha da güzel olur. Tamam salt podcast açısından Mehmet Bey'in emeği daha fazla ama bizim görmediğimiz konularda sizin iş yükünüzü hafifleterek emekleri eşitleyendiği hissediliyor (ya da bana öyle geldi). Hande Hanıma için adelet istiyoruz :)

Listeners also subscribed to

Bi'sey Diyecem
BİLİM KAZANI
Adaptasyon
Havadan Sudan (Podcast)
View in iTunes

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for this podcast.