Снимки экрана

Описание

На світі немає нічого прекраснішого, аніж діти! Найкращий спосіб зробити щось хороше і вагоме в житті - це здійснити хоча б одну дитячу мрію, наповнити маленьке серце щастям і теплом. Не можна перетворити дитину на іграшку свого настрою. Вони – маленькі і тендітні особистості у великому світі дорослих, а тому повинні бути оточені магією краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.
Обдурити дитину неможливо - не слова наші буде вона слухати, а наш погляд, нашу душу, яка володіє нами. Кожна людина завжди чия-небудь дитина. Але на світі є діти, позбавлені материнської любові, батьківської турботи. Діти, які не знають радощів життя. Саме тому, ми з вашою допомогою хочемо створити для таких діточок щось чарівне, стати їхніми янголами, які будуть підтримувати та супроводжувати по життю. Саме ми можемо дати їм можливість жити повноцінним життям та не відчувати себе байдужими.
На цій сторінці ви знайдете інформацію про інтернати та дітей, яким ми вже допомогли. Після кожного заходу ми будемо викладати фотозвіт та відео з дітьми. На цій сторінці є лічильник, який показує реальну кількість дітей, яких ми зробили щасливішими, кількість дітей, яким ми з вами подарували надію.

Что нового

Версия 1.0

Это обновление подписано с помощью последнего сертификата подписи Apple. Новых функций не добавлено.

Информация

Продавец
Valiantsin Tryzna
Размер
29.7 МБ
Категория
Образ жизни
Совместимость
Требуется iOS 7.0 или более поздняя версия. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.
Языки
русский, английский, арабский, венгерский, голландский, греческий, датский, иврит, индонезийский, испанский, итальянский, каталанский, корейский, немецкий, норвежский (букмол), польский, португальский, румынский, словацкий, традиционный китайский, турецкий, упрощенный китайский, финский, французский, чешский, шведский, японский
Возраст
Для загрузки этого приложения Вам должно быть не менее 17 лет.
Неограниченный доступ к Сети
Copyright
© SoftApp
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Другие приложения этого разработчика