Снимки экрана

Описание

Z aplikacją MAGO AR SHOPFITTING z łatwością zaplanujesz wnętrze swojego sklepu.
Wybierz odpowiedni regał z jednej z wielu kategorii produktowych dostępnych w aplikacji i zacznij wyposażać swój sklep w najnowsze rozwiązania lidera branży wyposażenia sklepowego firmy MAGO.

Aplikacja daje olbrzymie, wcześniej niedostępne możliwości ustawiania modeli regałów we wnętrzu Twojego sklepu!

To bardzo proste! Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu. Zeskanuj kamerą przestrzeń, na której chciałbyś umieścić nowe rozwiązania MAGO. Wybierz mebel z dowolnej kategorii i umieść go w wybranym miejscu. Dobierz kolor z palety dostępnych kolorów dla konkretnego rozwiązania. Złóż zamówienie w aplikacji i ciesz się nowym wystrojem sklepu oraz zadowoleniem Twoich klientów.

Aplikacja MAGO AR SHOPFITTING jest prosta w obsłudze nawet dla osób, które rzadko korzystają ze smartfonu Po jej uruchomieniu w smartfonie lub tablecie automatycznie włącza się kamera. Obiektyw należy skierować na fragment sklepu, w którym miałby stanąć nowy mebel. Po krótkiej konfiguracji można rozpocząć wirtualne przymiarki sprzętów z szerokiej oferty MAGO.

W aplikacji występują 3 główne grupy produktów – regały sklepowe (podzielone na segmenty spożywcze, DIY, ogród), boksy kasowe – zarówno tradycyjne, jak i samoobsługowe oraz stojaki i stoły promocyjne. Każdy produkt jest opisany, a za pośrednictwem aplikacji można poprosić o więcej informacji. Po wyborze mebla można go dowolnie obrócić, obejrzeć z każdej strony, zwiększyć lub zmniejszyć i dopasować do sprzętów stojących obok.

Что нового

Версия 1.02

MAGO AR Shopfitting – pierwsze narzędzie do planowania ekspozycji sklepowej w AR

Информация

Продавец
MAGO S.A.
Размер
74 МБ
Категория
Бизнес
Совместимость

Требуется iOS 11.0 или более поздняя версия. Совместимо с iPhone, iPad и iPod touch.

Языки

английский

Возраст
Возраст: 4+
Copyright
© 2019 MAGO S.A.
Цена
Бесплатно

Поддерживается

  • Семейный доступ

    С помощью семейного доступа приложением смогут пользоваться до шести участников «Семьи».

Вам может понравиться