iPhone Screenshots

Description

WELL DONE to nowy i prosty sposób na zorganizowanie rodziny. Dzieci będą zmotywowane do wykonywania obowiązków i brania na siebie odpowiedzialności, podczas gdy rodzice mogą nagrodzić je za ich wysiłek. Istnieje wspólna lista zakupów i kalendarz rodzinny, aby wszyscy w domu wiedzieli jaki obowiązek mają wykonać.

Zmotywowane dzieci to dzieci, które odnoszą sukcesy w życiu. Wprowadzając odpowiedzialność od najmłodszych lat zwiększasz szanse swojego dziecka na sukces w przyszłości. Z WELL DONE, Twoje dzieci budują poczucie własnej wartości podczas wykonywania zadań i osiągania celów!

Nasza aplikacja zbliża rodzinę, zmniejsza do minimum spory o domowe obowiązki. Daje więcej czasu na zabawę i relaks. Pozytywnie wpływa na wychowanie dzieci, gdyż aplikacja ich nie ocenia, a jedynie efekty ich pracy.

WELL DONE nie wybiera – jest to pierwsza tego typu aplikacja skierowana do tak szerokiej grupy odbiorców. Nasz pomysł skroiliśmy pod kątem osób nowoczesnych, lubiących korzystać z nowinek technologicznych w sposób praktyczny.

What’s New

Version 1.2.255

Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Zaktualizowaliśmy interface użytkownika, tak aby korzystanie z aplikacji było przyjemniejsze i prostsze w użyciu. Ponadto znacząco zoptymalizowaliśmy działanie aplikacji oraz wyeliminowaliśmy wiele usterek.

Information

Seller
Artur Lutynski
Size
68.2 MB
Category
Productivity
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Artur Lutyński
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like