iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Aşkın Motors by Ari Mobil Cozumler, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Aşkın Motors

By Ari Mobil Cozumler

Open iTunes to buy and download apps.

Description

1991 yılında kurulan Aşkın Motors, firma sahibi Aşkın Topallı'nın 4x4 araçlara olan merakı ile başlamıştır. Daha sonra bu merak, 4x4 araçlara odaklanma ve profesyonel hizmet anlayışı ile birleşmiş ve gelişmiş, sonuç olarak Aşkın Motors Türkiye'nin en gelişmiş ve en büyük ikinci el jeep kuruluşu haline gelmiştir.

Aşkın Motors, satış öncesi ve sonrası üstün hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini birinci plana çıkarması ile otomotiv sektöründe güvenilir bir yere sahip olmuş ve müşteri bağlılığı yaratmıştır. Aşkın Motors bu anlayıştaki çalışması sonucunda, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ikinci el 4x4 araçların yanı sıra sıfır kilometre araçları ve bazı yüksek kaliteli otomobil markalarının da çarpıcı modellerini portföyüne eklemiştir. Aşkın Motors, araçların fiyatını üzerine yazarak sergileyen ilk galeri olmuştur. Bu sayede müşteriler, her müşteriye ayrı fiyat verilmediği konusunda güven duyma imkanı bulmuşlardır.

Aşkın Motors'un müşteri odaklı anlayışı, araç satın alırken karşılaşılabilecek bandrol ve sigorta gibi masrafları tüm maliyetleri, otomobilin boyalı ya da kaza geçirmiş olup olmadığına dair bilgileri aracın üzerinde yer alan formun üstüne koyarak müşterilerinin güvene ve açık iletişime dayalı bir alışveriş ortamı sağlamaktadır. Teknolojik yenilikleri de hizmet süreciyle bütünleştirmeye çalışan Aşkın Motors, 1997 yılında ikinci el otomotiv sağlayan kuruluşların içinde ilk web sitesini (www.askinmotors.com) kuran organizasyon olmuştur. Her gün güncellenen web sitesinde, Aşkın Motors'un portföyüne yarım saat önce katılmış bir araba dahi fotoğrafı, teknik özelleri ve fiyatıyla görülebilmektedir.

İstanbul Kadıköy'de 700 metrekare açık alan ve üç yüz metrekare kapalı alan ile hizmet veren Aşkın Motors, rakiplerine kıyasla çok daha fazla sunduğu araç çeşidi ve sayısı ile farklı müşterilerin beklentilerini karşılayan araçları sunmaktadır. Aşkın Motors, kullanılmış araç sahiplerine rehberlik ve eksperlik hizmetini Türkiye çapında vermekte olup, doğru kişiye doğru araç verme politikasını müşterilerin araç satın alırken beklentilerini karşılayarak sürdürmektedir.

Aşkın Motors'un portföyündeki bütün araçları bu uygulama ile görebilecek ve araç detaylarını inceleyebileceksiniz.

What's New in Version 1.3

iOS 7 compatible

iOS 7 ye uygun hale getirildi

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
Aşkın Motors
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Catalogues
  • Updated:
  • Version: 1.3
  • Size: 1.9 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.