iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Audiolibrix - audioknihy by Audiolibrix Ltd, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download

Audiolibrix - audioknihy

By Audiolibrix Ltd

This app is only available on the App Store for iOS devices.

Description

"Sečteno a podtrženo, audioknihy jsou super zábava! Nyní přichází systém Audiolibrix s bohatou knihovnou audioknih a konzumace zábavy je v tomto případě hodně jednoduchá."
- Ondrej Macko, šéfredaktor PC REVUE

HLAVNÍ VLASTNOSTI APLIKACE :
- aplikace je ZDARMA 
- nabízí všechny zakoupené audioknihy na jednom místě a v nejpřehlednější formě
- pamatuje si pozici v každé audioknize, což umožní snadné pokračování i při poslechu několika titulů najednou 
- automaticky synchronizuje aktuální pozici poslechu mezi jednotlivými zařízeními uživatele a také webem
- dovoluje přidávaní záložek a psaní poznámek během poslechu
- umožňuje jednoduchý přechod mezi audio stopami a návrat o stanovený počet sekund v rámci rozposlouchané stopy
- povoluje individuální stahování a mazání jednotlivých zvukových stop
- podporuje funkci automatického časovače vypnutí po stanoveném čase
- dává možnost prohlížet kompletní katalog a poslouchat ukázky k jednotlivým titulům
- je lokalizována do slovenštiny, češtiny a angličtiny

Máte rádi knihy, ale nemáte čas číst? Audioknihy budete milovat!

S audioknihami můžete číst kdykoliv a kdekoliv. I tam, kde klasické papírové knihy číst nelze.

Řídíte auto? Cestujete do práce? Sportujete? Uklízíte? Vaříte? Zpříjemněte si tyto všední aktivity poslechem dobré audioknihy! Už nemusíte číst knihu jen náhodně a jednou za čas. Audioknihy jsou nový druh čtení!

Aplikace Audiolibrix - audioknihy slouží k poslechu audioknih ve vašem mobilu nebo tabletu. Audioknihy pro vás namlouvají profesionálové se skvělým hlasem a intepretací, což vám zaručí fantasický zážitek.

V naší nabídce naleznete přes 2000 titulů, zejména v českém a slovenském jazyce, ale nechybí ani tituly v angličtině, němčině nebo i ruštině.

Audioknihy jsou přehledně zařazeny do kategorií a do kolekcí, abyste rychleji našli to, co vás zajímá. Přímo v aplikaci si můžete prohlédnout naši nabídku, vyhledávat podle klíčových slov, názvů či jmen a poslechnout ukázky jednotlivých audioknih.

Chcete se vzdělávat? Nemusíte poslouchat jen beletrii! V nabídce máme množství naučných titulů, které vám pomohou zlepšit vaše jazykové schopnosti, soft-skills nebo váš obchodní či podnikatelský potenciál.

Všechny u nás zakoupené audioknihy vidíte ve své knihovně v aplikaci a můžete si libovolnou z nich stáhnout do zařízení a začít poslouchat. Jakmile se stáhne první soubor, můžete se zaposlouchat, audiokniha se vám zatím bude stahovat na pozadí.

Aplikace si pamatuje vaši pozici v každé audioknize a tak můžete mít rozposlouchaných více audioknih najednou. Tato pozice se vám synchronizuje mezi všemi vašimi zařízeními, pokud na nich máte aplikaci instalovánu. Rozposloucháte něco na mobilu? Večer klidně pokračujte na svém tabletu. Žádný problém.

Něco vás v audioknize zaujalo? Přidejte si záložku, ke které si můžete zaznamenat text a kdykoliv se k ní vrátit.

Posloucháte v autě? Režim použití jedním prstem (one-finger mode) vám umožní jednoduché ovládaní v době, kdy na vaši koncentraci hodně záleží. Nebo kdy je trefit malé tlačítko na obrazovce skutečný problém.

Posloucháte před spaním? Jednoduše si nastavte časovač vypnutí na stanovený časový limit nebo na konec zvolené kapitoly. Aplikace ve stanovený okamžik automaticky zastaví přehrávání.

Někdo vám volá, nebo voláte někomu vy? Aplikace automaticky pozastaví přehrávání a bude v přehrávání pokračovat, až si telefonát vyřešíte.

Aplikace vám ukáže, kolik hodin a minut jste již poslechem strávili, kolik vám zbývá a kolik minut máte ještě staženo.

Doposlouchli jste audioknihu? Archivujte ji. Nemusíte procházet vždy znovu a znovu přes všechny zakoupené tituly.

Audiolibrix jako jediný nabízí klubové členství, které přináší nejpohodlnější a nejvýhodnější nakupování audioknih pro všechny. Předplaťte si jednu nebo dvě audioknihy měsíčně, nakupujte super výhodně, získejte dodatečné slevy a exkluzivní přístup k nejfantastictějším novinkám.

Audioknihy vám vrátí ztracenou možnost čtení. Tak, jako ji vrátily i nám.

What's New in Version 5.5.0

Co je nového?
- Vycvičili jsme šedý ovládací panel tak, aby sledoval obsah na každém kroku. Teď už nebude scrollováním utíkat pryč, zůstane hezky na místě pod hlavním černým panelem a umožní vám přístup k hledání, záložkám a filtrování hned a pohodlně.
- Dostali jste se klikáním a dalším klikáním hluboko do záložky a nemůžete najít cestu zpět? Pokud teď znovu kliknete na název záložky, vrátíte se na její “domovskou” stránku. A už se neztratíte, protože všechny cesty vedou... na začátek záložky. Však to rčení znáte, je staré jako lidstvo samo!
- Zobrazení miniatury audioknihy je teď jako přes kopírák jak v Knihovně, v katalogu, tak v neaktivním přehrávači i stahovači. Všechno funguje, ale taky hezky vypadá. Taková aplikační spartakiáda.

Všichni jsme jen lidé a i my děláme chyby. Nebojíme se je přiznat. A snažíme se je napravit. Co jsme opravili?
- Při poslouchání přes Bluetooth se aplikace dříve snažila vám vnutit opakování poslechu, a tak se občas při pauze posunula na začátek poslouchané kapitoly. Vynadali jsme jí a vysvětlili, že o takové věci si musíte rozhodovat sami. A tak teď už nezlobí a přehrává z místa, kde jste poslech naposledy vypnuli.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5

Customer Reviews

Zlé prevedenie

Škoda, veľmi dobrý nápad, ale zlé prevedenie. V aplikácii je zbytočne veľa hluchých informácii a priveľa zbytočných funkcii. Problém spočíva v tom, že tvorcovia zabudli na najpodstatnejšiu vec. Zabudli na funkciu kúpiť knihy z aplikácie. Teda zabudli predávať cez apku. Dosť trápne. Nikde v mobilnej aplikácii sa intuitívne nenachádza tlačítko na možnosť: kúpiť knihu pri verzii IOS (I-phone). A tak si každý vypočuje ukážky ochutná ochutnávky a to je asi tak všetko. Kúpiť treba ísť na web apku. Okrem toho tie zbytočné funkcie, užívateľa len zacyklia a potom je to menu dosť ťažkopádne. Tvorcovia sú možno knihomolovia, ale určite slabí obchodníci.

Super appka

Príde Monte každý kto má chuť počúvať audioknihy by tuto Appku mal mat

Pouzivam ju stale

Som velky fanusik audioknih a audiolibrix mam velmi rada, mam uz dlho ten vacsi pausal. Ale musim priznat, ze Appka mi vyhovovala ovela viac kedysi, pred jej prekopanim. Nevyhovuje mi teraz sposob nakupovania, je to komplikovane, neda sa nakupovat priamo z appky. Za to ta jedna hviezda dole.
Inak particka ludi okolo sa zda super! (Sudim z podcastu aj nejakej komunikacie pri jednom technickom probleme..).

Audiolibrix - audioknihy
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Books
  • Updated:
  • Version: 5.5.0
  • Size: 13.8 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

Current Version:
All Versions: