iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Ekontíci II by Havas Worldwide Prague, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Ekontíci II

By Havas Worldwide Prague

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Do jakého kontejneru patří sklo? Kam mám vyhodit PET lahev? A co se sešlápnutou papírovou krabicí? Víte to? A jste si jistí, že umíte správně třídit odpad?

Ať už je vaše odpověď ano, či ne, tak v aplikaci Ekontíci máte možnost procvičit se v třídění základních druhů odpadu, pobavit se u toho, dozvědět se o třídění něco nového a ještě trumfnout své kamarády v počtu bodů.

Cílem hry je udržet kontíky spokojené a v dobré kondici, to znamená ani prázdné, ani přeplněné. Sbírejte body - udržujte prostředí čisté, třiďte odpad do správných kontejnerů dle materiálu. Plný kontík včas vysypejte a získejte tak body pro nejlepší možné umístění. Na čistém prostředí jsou závislá také zvířátka, pamatujte, že pokud včas neuklidíte, dlouho se naživu neudrží, vy budete mít navíc znečištěnou obrazovku a hra vám tím skončí.

What's New in Version 2.0.4

Ekontíci se převlékli do nového kabátu! Nově můžeš sbírat za vysypané popelnice tematické odznaky a postupovat do dalších úrovní! Zvládni sedm úrovní a staň se Profesionálním třídičem! Nasbírej co nejvíc bodů a pochlub se svým kamarádům!

Stačí jen správně třídit přibývající odpadky! V Ekontících II na tebe čekají nové odpadky a zbrusu nová zvířátka. Nezapomeň, že na čistém prostředí jsou zvířátka závislá, takže pokud včas neuklidíš všechny odpadky, dlouho se naživu neudrží a hra tím skončí. Třiď odpadky do správných kontejnerů (neopomeň kontejnery včas vysypávat), nahraj co nejvíce bodů a umísti se na co nejvyšších stupíncích v naší Vytříděné síni slávy!
Ve hře Ekontíci II máte možnost procvičit se v třídění základních druhů odpadu, pobavit se u toho, dozvědět se o třídění něco nového a ještě trumfnout své kamarády v počtu bodů.

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
Ekontíci II
View in iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: Games
  • Updated:
  • Version: 2.0.4
  • Size: 30.2 MB
  • Language: Czech
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 4.3 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.

More Apps by Havas Worldwide Prague