iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Kanal E Elazığ Haber - Elazığ Güncel Gündem Spor Haberleri by Rast Code, get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Kanal E Elazığ Haber - Elazığ Güncel Gündem Spor Haberleri

By Rast Code

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Elazığ Kanal E iPhone application :
Bu uygulama icerisinden Kanal E'yi ucretsiz izleyebilirsiniz.
Wi-fi kullanilmasi onerilmektedir.

Elazığ'ın ve Türkiye gündemindeki haber ve ekonomi bültenleri, müzik, kültür, düşünce, spor, tartışma programları, belgeseller, kısaca hayatın çok sesliği, Şehrimizin renkliliği dinamik bir televizyon olan Kanal E'de buluşuyor... Haberciliğin özgür yapısına sınırlama getirmeden ve evrensel etik ilkelerinden ödün vermeden devam ediyoruz...

Demokrasiye, hukukun üstünlüğüne, insan haklarına, çağdaş ve evrensel değerlere sıkı sıkıya bağlı bir politika izleyen Kanal E, rating kaygısıyla değil, izleyicilerinin istekleri doğrultusunda yayıncılık yapmayı da ilke edinmiş bir TV kanalı. Zengin program yelpazesi kamuoyunun ilgisini çeken ve başarı grafiğini her geçen gün yükselten Kanal E, artık hem Türkiye'nin her yerinde hem de Dünya dahil tüm Avrupa'da, İnternet Üzerinde izlenmeye başlandı.

Mükemmel bir teknik altyapı...

Kanal E'in altyapısı, sunucu, istemci ve yazılı içeren tüm bilgi sistemleri projesi dijital teknolojisiyle gerçekleşti. Dünyadaki gelişmeler göz önüne alınarak tamamlanan mühendislik hizmetleri ve hepsi dijital ürünlerden oluşan teknik donanım sayesinde Kanal E, diğer televizyon kanallarına da örnek teşkil ediyor... Kanal E, online olarak Anadolu Ajansı'na, İHA ve Doğan Haber Ajansına bağlı sistemlerden sürekli veri alıyor. Tüm Elazığ'ın her yeriyle canlı yayın bağlantısı kurabilen ve yaygın muhabir ağı bulunan Kanal E, seyircisine her an, her yerde olabilme olanağı sunuyor.

iPhone Screenshot

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
Kanal E Elazığ Haber - Elazığ Güncel Gündem Spor Haberleri
View In iTunes
  • Free
  • Category: News
  • Released:
  • Version: 1.0
  • Size: 0.5 MB
  • Language: English
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 4.1 or later. Compatible with iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation), iPod touch (5th generation) and iPod touch (6th generation).

Customer Ratings

0 0 0 We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.