iPhone Screenshots

Description

SuperFaktura je řešením pro živnostníky a malé firmy, které hledají jednoduchý online ekonomický systém. Kromě faktur v ní můžete vystavovat i cenové nabídky, objednávky, dodací listy,... Mobilní verze, propojená na komplexní webovou aplikaci, vám poskytne možnost rychlého vystavení dokladu a mít přístup k přehledům aplikace.

Podpora pro českou i slovenskou legislativu! Účet na SuperFaktuře si můžete založit na www.superfaktura.cz nebo www.superfaktura.sk. Po registraci od nás získáte na 30 dní Prémiový balík zdarma. Pokud budete se SuperFakturou spokojení, objednat si jí můžete ve webové verzi.

Co najdete v mobilní SuperFaktuře?
- Přehledy fakturace a cashflow
- Faktury a zálohové faktury
- Pavidelné faktury
- Dobropisy
- Dodací listy
- Cenové nabídky
- Koncepty
- Náklady
- Přijaté i vydané objednávky
- Seznam kontaktů
- Nahrání loga a podpisu

V mobilní aplikaci nenajdete úplně všechny funkcionality, na které jste z webu zvyknutí. Pravidelně ji však budeme rozšiřovat a postupně přidávat ty nejdůležitější z nich. Pokud máte nějaké náměty, nebo připomínky, budeme rádi, když nám je pošlete na info@superfaktura.cz

What’s New

Version 1.0.187

- Úprava data u posledního vystavení pravidelné faktury
- Oprava týdenního opakování faktur
- Nastavení automatického odeslání pravidelné faktury a přechod na vyšší balík

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
146 Ratings
146 Ratings
M-P-L ,

M-P-L

Velmi prakticka aplikacia hlavne ak mate nie celkom sustredenu fakturantku ;-). Tiez ocenujem vlastnu evidenciu uhrad a rychlejsi prehlad ako pri beznom uctovnom softe.

Zolko81 ,

Super!

Som velmi spokojny , uz dlhodobo vyuzivam vase sluzby

originalmagneto ,

Integrácia so systémom (Siri + Shortcuts)

Zdravim, plánujete appku viac integrovať so systémom? Ocenil by som integráciu Siri Shortcuts API, napr generácia platobných QR kódov, iMessage app na zdieľanie faktúr a najmä, pokročilejšie skenovanie dokumentov, keď máte k dispozícii natívne API na skenovanie dokumentov (bez potreby kodenia niečoho nového) 😉 a prosím prosím, obľúbené a často používané funkcie na dolnej lište (ako má 99% appliek na iOS), Dakujem 🙏

Developer Response ,

Jasne, aplikáciu budeme postupne ďalej rozširovať, aj na základe spätnej väzby. Píšeme si aj Vaše návrhy. V najbližšej verzii zrejme pribudnú pravidelné faktúry. Nie sme si úplne istí, čo myslíte "generáciou platobných QR kódov", ale QR kódy sú na našich faktúrach už teraz. Musíte však mať vyplnené číslo účtu v nastavení a suma na úhradu musí byť vyššia ako nula.

Information

Seller
2day.sk, s.r.o.
Size
13.9 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

Czech, Slovak

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 2018 superfaktura.sk, s.r.o.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like