iPhone Screenshots

Description

Alin’s, 2006 yılında kurulmuş %100 yerli sermayeli bir Türk işletmesidir. İzmir´de, kapılarını açtığı ilk günden bu yana, yönetim olarak arzumuz, markamızı ülke çapında tanınan ve lezzetleriyle konuşulan bir marka haline getirmek olmuştur.

Marka kavramının tam olarak anlaşılamadığı şu günlerde, gerek şubelerimiz, gerekse de yönetim anlayışımızla ortak bir bilinç etrafında toplanmış bulunuyoruz;

"Doğru lokasyon, doğru zaman ve doğru yatırımcı"

Alin’s işletmeleri, Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden özel işletmelerdir.

Biliyoruz ki, "standart hizmet" başarının ve sürekliliğin yegane anahtarıdır.

2012 yılı içerisinde UFRAD´a üye olarak "Uluslararası Marka" niteliği kazanan markamız, bu doğrultuda, büyüme hedeflerini de genişletmiştir. Hedeflerimiz arasında "Master Franchising" modeli ile ülke çapında yayılmak ve bölgesel üretim merkezleri oluşturarak, kaliteli büyümemizi devam ettirmek de bulunmaktadır.

Şu anda İzmir ve Muğla illerinde toplam 8 adet şubeye ulaşan markamızın hedef bölgeleri arasında İzmir, Aydın, Denizli, Manisa, Bursa, Eskişehir gibi Ege ve yakın bölgeler yer almakla birlikte; Master Franchising modeli ile de Ankara, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon bölgeleri yer almaktadır.

Gelecek hedeflerimiz içerisinde, içerisinde bulunduğumuz sektöre de katkıda bulunacak olan eğitim ve danışmanlık çalışmaları, yeni marka ve fikirlerle sektöre yön verecek girişimler ile yurtdışı çalışmaları da yer almaktadır.

Bildiğimiz en iyi iş olan, "yeme-içme sektörü" dinamiklerini değiştirmek ve sektöre yön vermek için çıktığımız bu yolda bizi tercih eden ve destekleyen tüm Alins müdavimlerine,

Teşekkür ederiz.

What’s New

Version 1.1

Hata Giderilmeleri Yapıldı.

Information

Seller
Osmanli Gida
Size
21.6 MB
Category
Food & Drink
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Tüm Hakları Saklıdır.
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.