Screenshots

Description

Spafoni; spa, wellness, termal tesis (kaplıca), hamam ve masaj salonu olarak hizmet veren müşterilerinin ilanlarını yayınlayarak, onların yeni müşterilerle tanışmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Yaşam kaynağımız olan suyun arındırıcı ve dinlendirici etkisini, SPA kültürünün yaygınlaşması ile her geçen gün daha fazla yaşama imkanı buluyoruz. Stresle dolu bir dünyada rahatlamanın ve yapılan bakımlarla zindeleşip, güzelleşmenin en kestirme yolunu SPA merkezlerinde bulan pek çok insan bu keşfinin tadını çıkarırken, yenilikleri de dikkatle takip ediyor.

Spafoni olarak ülkemizde artık neredeyse her otelin bünyesinde ve bağımsız merkezlerde yer alan SPA merkezlerini bir çatı altında beğeninize sunuyoruz.

Özel yetkinlik alanları, kişiye özel hizmetleri, sağlıklı yaşama hizmet eden korunma ve bazı medikal tedaviler ile çeşitlilik içerisinde hizmet sunan bu merkezlere Spafoni üzerinden rahatça ulaşabilir ve size en uygun merkezi kolayca bulabilirsiniz.

Spafoni’nin amacı nedir?

Spafoni, işbirliği yaptığı işletmeler için sadık müşteri portföyü oluştururken onlara aynı zamanda yeni müşteriler kazandırmayı, üyelerinin eşsiz deneyimleri keyifle tecrübe etmesini ve tüm bunların sonunda üyeleri ve işletmeler arasında uzun bir dostluğun mimarı olmayı hedefliyor.

Spafoni’de kimler yer alır?

Spafoni’de yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Spafoni, başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde, birçok kategoride üyelerine yaşadıkları şehrin farklı mekanlarını tanıma imkanı verir. Denemek istedikleri spalar, spor salonları, hamamlar ya da özel ürünler, Spafoni’nin zengin fırsat çeşitliliği sayesinde artık tüketiciler için daha ulaşılabilir olur. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir.

What's New

Version 1.1

- App icon değiştirildi.
- Yan menü renk skalası değiştirildi.
- Ana ekran tasarımı değiştirildi.

Information

Seller
EVOMILES TELEKOMUNIKASYON FAALIYETLERI IC VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI
Size
67.2 MB
Category
Shopping
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
You must be at least 17 years old to download this application.
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Unrestricted Web Access
Copyright
© 2017 Spafoni
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.