Screenshots

Description

Bir istatistik verisi paylaşarak başlayalım. Vexrob'daki egzersiz programının en az %33'ünün tamamlayan kişilerin %91'inin ağrılarında azalma oldu. Çünkü Vexrob kullanıcıları doktor onaylı video egzersiz programları ile buluşturuyor.

SİZE ÖZEL EGZERSİZ PROGRAMI

Vexrob içerisindeki egzersiz programı tamamen size özeldir. Videolu, sesli anlatımlı egzersiz programının sonuçlarını daha net göreceksiniz.


DOĞRU UZMANI BULMA

Bir uzmanınız yoksa Vexrob üzerinden sizi bir uzman ile buluşturabiliriz. Uygulama üzerinden oluşturacağınız talep üzerine bir Vexrob uzmanı sizi arayacak; rahatsızlığınız ile ilgili bilgi alıp uygun görürse size bir egzersiz programı oluşturacak. Tek yapmanız gereken “Uzman Bul” formunu doldurup bize göndermek.

EGZERSİZ ASİSTANINIZ OLUYORUZ

Kendi başınıza egzersiz yaparken artık zorlanmayacaksınız. Profesyonel ekipçe doktor onaylı hazırlanmış video egzersizlerimizde her şey çok anlaşılır. Vexrob size egzersizlerini yapmanız zamanlarda hatırlatmalar yapacak; günlük önerilerde bulunacak.

EVDE, İŞYERİNDE, HER YERDE

Egzersizleriniz sadece klinikte yapılan ile sınırlı kalmasın. Vexrob hesabınıza akıllı telefonunuzdan bağlanıp programınızı uygulayabilirsiniz. Egzersizlerinizi düzenli ve doğru şekilde yapmanın faydasını çok kısa sürede göreceksiniz.


UZMANINIZIN GELİŞİMİNİZİ TAKİP ETMESİNİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Burada yakın takiptesiniz. Uzmanınızın bilmesi gereken hemen her şeyi en doğru şekilde sizden alıp uzmanınıza iletiyoruz. Dolayısıyla hem siz hem uzmanınız ağrı ve gelişim durumunuzu takip edebiliyor.

What's New

Version 1.2.2

- Açıklama ve anahtar kelime düzenlemeleri
- Bazı bugların düzeltilmesi.
- Uygulama içi metin düzeltmeleri.
- Analytic kodu eklendi.

Information

Seller
DIGITALLENCE BILISIM VE TEKNOLOJI LIMITED SIRKETI
Size
31.8 MB
Category
Health & Fitness
Compatibility
Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 12+ for the following:
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
© DGT Yazılım Sağlık ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.