iTunes

Opening the iTunes Store.If iTunes doesn’t open, click the iTunes icon in your Dock or on your Windows desktop.Progress Indicator
Opening the iBooks Store.If iBooks doesn't open, click the iBooks app in your Dock.Progress Indicator
iTunes

iTunes is the world's easiest way to organize and add to your digital media collection.

We are unable to find iTunes on your computer. To download the free app Chip CZ by Burda Praha, spol. s r.o., get iTunes now.

Do you already have iTunes? Click I Have iTunes to open it now.

I Have iTunes Free Download
iTunes for Mac + PC

Chip CZ

By Burda Praha, spol. s r.o.

Open iTunes to buy and download apps.

Description

Chip je moderní časopis, který přináší nezávislé informace ze světa počítačů a digitální techniky. Chip je možné číst jak v tištěné, tak v digitální podobě na smartphonech, tabletech i stolních počítačích a vydavatelství nabízí i výhodné kombinované předplatné papír + digitál. Digitální časopis umožňuje on-line distribuci plných verzí programů jako náhradu za DVD přikládané k papírovému časopisu.

Informace o předplatném Chipu na iTunes:
Chcete-li zakoupit předplatné, klepněte na „Předplatné“ a následně si vyberte mezi třemi různými typy předplatného lišícími se délkou předplatitelského období: tři měsíce stojí 10.99 €, šest měsíců 21.99 € a roční předplatné pak 44.99 €. Platba je realizována pohodlně přes váš iTunes účet. POZOR: Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není zrušeno 24 hodin před vypršením stávajícího předplaceného období.

Předplatné lze snadno spravovat a také případně ukončit prostřednictvím vašeho účtu na iTunes: V iPadu so otevřete Nastavení, zvolte Store a klepněte na Apple ID. Zvolte Zobrazit Apple ID a zadejte heslo k vašemu účtu. Následně přejděte k oddílu Subscription a zvolte Manage. Zde můžete měnit parametry vašeho předplatného.

Ochrana osobních údajů
Všechny osobní údaje, které poskytne zákazník/objednavatel vydavateli BURDA PRAHA, spol. s r.o., budou ukládány, zpracovávány a používány pouze pro vnitřní potřebu vydavatele. Poskytnutím svých údajů zákazník souhlasí s tím, že může být informován o novinkách speciálních nabídkách a akcích pro předplatitele. Informace o podmínkách předplatného a ochraně osobních údajů na http://www.chip-app.cz/predplatne.
Vydavatel nemá k dispozici žádné bankovní údaje a čísla platebních karet zákazníků. Veškeré platební operace jsou provozovány výhradně společností Apple Inc. Další informace o sběru osobních údajů společností Apple naleznete na stránce http://www.apple.com/privacy/.

What's New in Version 5.0.1

- oprava stability při vyhledávání

Screenshots

iPhone Screenshot 1
iPhone Screenshot 2
iPhone Screenshot 3
iPhone Screenshot 4
iPhone Screenshot 5
iPad Screenshot 1
iPad Screenshot 2
iPad Screenshot 3
iPad Screenshot 4
iPad Screenshot 5
Chip CZ
View In iTunes
This app is designed for both iPhone and iPad
  • Free
  • Category: News
  • Updated:
  • Version: 5.0.1
  • Size: 9.5 MB
  • Languages: English, Croatian, Czech, French, German, Hungarian, Polish, Serbian, Slovak, Spanish
  • Developer:

Compatibility: Requires iOS 5.1.1 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.