iPhone Screenshots

Description

Mądre Książki to niekomercyjny serwis poświęcony literaturze popularnonaukowej. Zarówno tej w klasycznej papierowej formie, jak i w postaci e-booków.

Księgarnie i biblioteki pełne są kolorowych książek popularnonaukowych o chwytliwych tytułach oraz entuzjastycznych recenzjach umieszczonych na obwolutach przez specjalistów od marketingu. Niestety część z tych publikacji zawiera błędy edytorskie, merytoryczne lub promuje pseudonaukowe teorie i nierzetelne badania. W gąszczu tysięcy dostępnych książek coraz trudniej znaleźć te, które są naprawdę wartościowe!

Z tego powodu powstały Mądre Książki – niekomercyjny serwis założony przez pasjonatów popularyzacji nauki. Wierzymy, że opracowywane przez nas recenzje pomogą rozpoznać pozycje popularnonaukowe, które warte są przeczytania.

Nasza aplikacja pozwoli Ci być zawsze na bieżąco ze światem Mądrych Książek. Dzięki niej bez trudu wyszukasz interesujące Cię recenzję, otrzymasz informacje ze świata nauki, nie przegapisz ciekawych wydarzeń. W oparciu o Twoje zainteresowania sama zaproponuje książki, które mogą Ci się spodobać. Dodatkowo pozwoli na szybkie zlokalizowanie najbliższych bibliotek i księgarni.

Dzięki naszej aplikacji książki popularnonaukowe będą naprawdę w zasięgu ręki!

What's New

Version 1.0.6

Poprawa błędów.

Information

Seller
DANDELION SP. Z O.O.
Size
21.8 MB
Category
Books
Compatibility
Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.
Languages
English
Age Rating
Rated 9+ for the following:
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
© 2014 Dandelion Apps
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like